Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 22 mar. 2017 și 30 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 82 atribuiri.
SERVICII DE CURATENIE IULIE SI AUGUST 2026
SERVICII DE CURATENIE MAI
servicii de curatenie sedii Ajofm Ialomita
SERVICII DE CURATENIE APRILIE
servicii de curatenie martie
SERVICII CURATENIE SEDIU IPIL CAP. 51
SERVICII CURATENIE SPC CAP. 61
SERVICII DE CURATENIE FEBRUARIE
SERVICII CURATENIE SPC CAP. 61
SERVICII CURATENIE SEDIU IPIL CAP. 51
Servicii de curatenie
ACHIZITIE DIRECTA AJPIS IALOMITA
SERVICII DE CURATENIE
Servicii de curatenie
SERVICII DE CURATENIE
ACHIZTIE DIRECTA AJPIS IALOMITA
Servicii de curatenie
Servicii de curatenie
servicii de curatenie sedii Ajofm Ialomita
SERVICI DE CURATENIE
servicii de curatenie
servicii de curatenie
SERVICI DE CURATENIE
SERVICI DE CURATENIE
servicii de curatenie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37194429
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
298.739 RON
Profit net
62.707 RON
Capitaluri proprii
-75.060 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 257.117 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 217.739 RON | 302.505 RON | 276.123 RON | 296.952 RON | 299.920 RON | 329.854 RON | 117.718 RON | 298.739 RON |
| Profit net | 115.383 RON | 129.345 RON | 43.859 RON | 100.257 RON | 35.637 RON | 13.585 RON | -62.680 RON | 62.707 RON |
| Total active | 126.673 RON | 256.089 RON | 355.873 RON | 438.200 RON | 508.871 RON | 16.369 RON | 30.244 RON | 64.783 RON |
| Active circulante | 126.673 RON | 256.089 RON | 355.873 RON | 438.200 RON | 508.871 RON | 16.369 RON | 30.244 RON | 64.783 RON |
| Capitaluri proprii |
Comparație cu 38 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2024.
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 115.583 RON |
| 244.928 RON |
| 288.744 RON |
| 388.996 RON |
| 424.633 RON |
| -75.586 RON |
| -138.739 RON |
| -75.060 RON |
| Datorii totale | 11.090 RON | 11.161 RON | 67.129 RON | 49.204 RON | 84.238 RON | 91.955 RON | 168.983 RON | 139.843 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 7 | 8 | 8 | 10 | 10 | 6 | 5 |
|---|