Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

FD

FABRICA DE FUM SRL

Municipiul Iaşi, Iaşi
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
37209201
Nr. reg.
J2017000595227
Înființată
15/03/2017
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
1013

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

1,7 mil. RON

2025

Profit net

93,8 K RON

2025

Angajați

3

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
1013 — Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(3)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 15/03/2017

    Înființarea companiei

  2. 2017-06-28

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. VASILE LUPU, Nr. 98, Bl. D6, Sc. B, Et. 1, Ap. 2, Municipiul Iaşi, Iaşi, Romania
Data înregistrării
15/03/2017

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/37209201

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei FABRICA DE FUM SRL este 37209201.

FABRICA DE FUM SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2017000595227, din data de 15/03/2017.

FABRICA DE FUM SRL are sediul social la adresa Str. VASILE LUPU, Nr. 98, Bl. D6, Sc. B, Et. 1, Ap. 2, Municipiul Iaşi, Iaşi, România.

Activitatea principală este CAEN 1013 — Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre).

Nu, FABRICA DE FUM SRL nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, FABRICA DE FUM SRL este activă.

În 2025, FABRICA DE FUM SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.670.632 RON, cu 3 angajați.

Companii similare

A & A PODEX SRL
Sat Dorobanţ, Comuna Aroneanu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
STURION PREST SRL
Sat Buznea, Comuna Ion Neculce
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
BĂCĂNIA TRADIȚIONALĂ BIO ROȘCA S.R.L.
Sat Dancu, Comuna Holboca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SAGANA INVESTMENT SRL
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CAPE DELI EU SRL
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
M & R SRL
Municipiul Iaşi
Același județ
Vezi profilul
TRADITIONAL STORE S.R.L.
Municipiul Iaşi
Același județ
Vezi profilul
CAID DGV GRUP S.R.L.
Sat Oţeleni, Comuna Oţeleni
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
A & A PODEX SRLSat Dorobanţ, Comuna AroneanuIaşiFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
STURION PREST SRLSat Buznea, Comuna Ion NeculceIaşiFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
BĂCĂNIA TRADIȚIONALĂ BIO ROȘCA S.R.L.Sat Dancu, Comuna HolbocaIaşiFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
SAGANA INVESTMENT SRLMunicipiul IaşiIaşiFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
CAPE DELI EU SRLMunicipiul IaşiIaşiFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
M & R SRLMunicipiul IaşiIaşiFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
TRADITIONAL STORE S.R.L.Municipiul IaşiIaşiFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
CAID DGV GRUP S.R.L.Sat Oţeleni, Comuna OţeleniIaşiFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)

Contact

Str. VASILE LUPU, Nr. 98, Bl. D6, Sc. B, Et. 1, Ap. 2 · Municipiul Iaşi, Iaşi

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
1.670.632 RON
Profit net
93.776 RON+12%
Angajați
3
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
28 iun. 2017

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Iaşi
  • Firme cu același domeniu: Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).

Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.

Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Lichiditate curentă sub 1 (0.7) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

1.670.632 RON

0,9%

Profit net

93.776 RON

11,8%

Capitaluri proprii

144.924 RON

-15,8%

Număr mediu salariați

3

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.023.338 RON

63din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateSlabă6/25
  • CapitalizareAcceptabilă12/25
  • ProfitabilitateBună20/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,7

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,7

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
71,2 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
5,6 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
18,6 %
Cifră de afaceri / salariat
556.877 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201720182019202020212022202320242025
Cifră de afaceri47.851 RON

Comparație cu 281 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 10), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri1.670.632 RON
    P25 68.982 RONMediană 327.271 RONP75 1.247.166 RON

    Peste 80% dintre firmele comparabile

  • Profit net93.776 RON
    P25 -14.062 RONMediană 7.670 RONP75 60.935 RON

    Peste 80% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați3
    P25 1Mediană 2P75 9

    Peste 61% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat556.877 RON
    P25 101.195 RONMediană 151.428 RONP75 253.555 RON

    Peste 94% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

567.645 RON
1.040.729 RON
1.026.924 RON
1.161.642 RON
1.367.956 RON
1.464.726 RON
1.655.086 RON
1.670.632 RON
Profit net-60.242 RON20.626 RON70.543 RON50.131 RON3.267 RON5.175 RON8.785 RON83.888 RON93.776 RON
Total active166.164 RON255.330 RON274.776 RON489.633 RON389.719 RON707.557 RON601.738 RON489.975 RON503.820 RON
Active imobilizate105.275 RON135.593 RON110.403 RON266.237 RON200.588 RON520.357 RON456.102 RON349.570 RON252.107 RON
Active circulante60.889 RON119.737 RON164.373 RON223.396 RON189.131 RON187.200 RON145.636 RON140.405 RON251.713 RON
Capitaluri proprii-15.242 RON5.384 RON76.427 RON126.558 RON128.926 RON134.100 RON142.885 RON172.173 RON144.924 RON
Datorii totale181.406 RON249.946 RON198.349 RON363.075 RON281.058 RON573.457 RON458.853 RON317.802 RON358.896 RON
Număr mediu salariați125765533

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă