Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 27 iun. 2017 și 15 mai 2019.
55500000-5 Servicii de cantina si servicii de catering
CATERING
Catering
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37217255
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: RAB CSABA
Prin: RAB CSABA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
324.234 RON
Profit net
10.615 RON
Capitaluri proprii
-80.836 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 316.506 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 89.398 RON | 244.467 RON | 312.555 RON | 141.212 RON | 170.633 RON | 208.656 RON | 312.207 RON | 324.234 RON |
| Profit net | 2.934 RON | -79.874 RON | 9.350 RON | -20.003 RON | -12.709 RON | -9.085 RON | 17.737 RON | 10.615 RON |
| Total active | 47.685 RON | 14.084 RON | 25.828 RON | 20.684 RON | 15.667 RON | 35.713 RON | 26.898 RON | 29.731 RON |
| Active circulante | 47.685 RON | 14.084 RON | 25.828 RON | 20.684 RON | 15.667 RON | 35.713 RON | 26.898 RON | 29.731 RON |
Comparație cu 180 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2024.
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Capitaluri proprii |
|---|
| 3.134 RON |
| -76.740 RON |
| -67.390 RON |
| -87.393 RON |
| -100.102 RON |
| -109.187 RON |
| -91.451 RON |
| -80.836 RON |
| Datorii totale | 44.551 RON | 90.824 RON | 93.218 RON | 108.077 RON | 115.769 RON | 144.900 RON | 118.349 RON | 110.567 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|