Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 30 mai 2017 și 25 ian. 2018.
Servicii de elaborare de studii
Servicii de proiectare constructii civile
Scenariu de securitate la incendiu Scoala Primara Seaca , Scioala Primara Mosteni , Scoala Primara F
Servicii de proiectare
Servicii de proiectare
Servicii de proiectare tehnica pentru investitia Modernizare camin cultural sat Closani
Servicii de proiectare
Servicii de intocmire scenariu de incendiu si verificarea scenariului de personal autorizat
Proiectare „ Amenajare ateliere pt. Colegiul Tehnic Gheorghe Magheru, municipiul Targu Jiu”
Servicii de proiectare pentru arhitectura si urbanism
Proiect tehnic Grup sanitar Scoala Tirgu Logresti
Scenariu de securitate la incendiu
Servicii de proiectare si verificare -autorizare incendii
Autorizare ISU a scolilor de pe raza comunei Slivilesti si a Primariei Slivilesti, jud. Gorj
Proiect tehnic Grup sanitar Scoala Tirgu Logresti
Achizitie servicii proiectare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37281533
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
282.867 RON
Profit net
-78.254 RON
Capitaluri proprii
93.333 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 288.825 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 175.830 RON | 285.500 RON | 256.175 RON | 276.134 RON | 280.569 RON | 226.057 RON | 279.884 RON | 282.867 RON |
| Profit net | 137.312 RON | 147.112 RON | 61.607 RON | 59.773 RON | 59.990 RON | 107.807 RON | 16.743 RON | -78.254 RON |
| Total active | 155.830 RON | 160.924 RON | 94.627 RON | 140.364 RON | 251.520 RON | 155.576 RON | 193.994 RON | 142.136 RON |
| Active circulante | 155.830 RON | 160.924 RON | 94.627 RON | 140.364 RON | 251.520 RON | 155.576 RON | 193.994 RON | 142.136 RON |
Comparație cu 220 firme din județul Gorj care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Capitaluri proprii |
|---|
| 137.312 RON |
| 147.112 RON |
| 72.284 RON |
| 137.046 RON |
| 197.036 RON |
| 154.843 RON |
| 171.587 RON |
| 93.333 RON |
| Datorii totale | 18.518 RON | 13.812 RON | 22.343 RON | 3.318 RON | 54.484 RON | 733 RON | 22.407 RON | 48.803 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 5 | 4 | 5 | 5 | 2 | 4 | 5 |
|---|