Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37284564
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BALAN CRISTINEL
Prin: BALAN CRISTINEL
Prin: BALAN CRISTINEL
Prin: BALAN CRISTINEL
Prin: BALAN CRISTINEL
Prin: BALAN CRISTINEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
30.000 RON
Profit net
-36.371 RON
Capitaluri proprii
-20.300 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 82.631 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 25.000 RON | 101.000 RON | 139.000 RON | 113.500 RON | 118.000 RON | 134.000 RON | 100.000 RON | 73.400 RON | 30.000 RON |
| Profit net | 7.879 RON | 24.983 RON | 5.812 RON | 15.780 RON | 9.949 RON | 20.486 RON | -26.545 RON | -10.603 RON | -36.371 RON |
| Total active | 11.063 RON | 38.561 RON | 48.847 RON | 61.415 RON | 74.350 RON | 70.116 RON | 27.863 RON | 32.277 RON | 2.646 RON |
| Active circulante | 11.063 RON | 38.561 RON | 48.847 RON | 61.415 RON | 74.350 RON |
Comparație cu 1433 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 20% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 70.116 RON |
| 27.863 RON |
| 32.277 RON |
| 2.646 RON |
| Capitaluri proprii | 8.079 RON | 33.062 RON | 17.874 RON | 33.654 RON | 43.603 RON | 64.089 RON | 26.674 RON | 16.071 RON | -20.300 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.984 RON | 5.499 RON | 30.973 RON | 27.761 RON | 30.747 RON | 6.027 RON | 1.189 RON | 16.206 RON | 22.946 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 3 | 4 | 3 | 4 | 3 | 2 | 2 | 1 |
|---|