Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 24 aug. 2017 și 29 apr. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 49 atribuiri.
Servicii de mentenanta sisteme de securitate pentru 2 obiective
Achizitie echipamente pentru sistemul de control acces din cadrul Centrului Militar Judetean Tulcea
Achizitie si montare sistem efractie si control acces la sediul Centrului Militar Judetean Tulcea
Sursa alimentare 12V / 10A
Acumulator 12V / 7Ah
Mentenanta sisteme de securitate APRILIE-DECEMBRIE 2025
Mentenanta sisteme de securitate pentru 2 obiective
Mentenanta sisteme de securitate
Mentenanta sisteme de securitate
Mentenanta sisteme de securitate
Mentenanta sisteme de securitate
Servicii de mentenanta la sistemele de securitate
Mentenanta sisteme de securitate IANUARIE-MARTIE 2023
DVR 8 Ch
Hard disk extern 4Tb
Realizare traseu cablu retea sistem TVCI
Componente sistem detectie efractie
Servicii de mentenanta la sistemele de securitate
Mentenanta sisteme de securitate
Mentenanta sisteme de securitate
Interventie tehnica sistem detectie efractie
Sistem de supraveghere si sistem detectie efractie cu instalare
Mentenanta sisteme de securitate --DECEMBRIE 2021
Mentenanta sisteme de securitate noiembrie
Mentenanta sisteme de securitate
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 30 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37310817
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
66.696 RON
Profit net
-12.793 RON
Capitaluri proprii
65.651 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 212.174 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 15.743 RON | 139.584 RON | 160.800 RON | 137.435 RON | 284.450 RON | 149.252 RON | 364.639 RON | 134.632 RON | 66.696 RON |
| Profit net | 1.404 RON | 128.134 RON | 48.409 RON | 25.155 RON | 108.748 RON | -29.726 RON | 109.124 RON | 15.237 RON | -12.793 RON |
| Total active | 26.438 RON | 172.479 RON | 213.841 RON | 222.762 RON | 335.828 RON | 144.517 RON | 255.097 RON | 189.751 RON | 180.083 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | — | — | — | — | — |
Comparație cu 15 firme din județul Tulcea care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 26.438 RON | 172.479 RON | 213.841 RON | 222.762 RON | 335.828 RON | 144.517 RON | 255.097 RON | 189.751 RON | 180.083 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.604 RON | 129.737 RON | 178.146 RON | 146.138 RON | 202.385 RON | 51.909 RON | 161.033 RON | 78.444 RON | 65.651 RON |
|---|
| Datorii totale | 21.834 RON | 39.742 RON | 32.695 RON | 73.624 RON | 130.443 RON | 92.608 RON | 94.064 RON | 111.307 RON | 114.432 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|