Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 16 oct. 2019 și 10 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 27 atribuiri.
SERVICII RSVTI ISCIR
SERVICII RSVTI ISCIR Palat administrativ Dr Tr Severin
SERVICII RSVTI ISCIR
SERVICII RSVTI ISCIR
71631000-0 Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
71631100-1 Servicii de inspectie a utilajelor (Rev.2)
Revizie si intretinere elevator auto nr.1 conform contract
SERVICII RSVTI ISCIR
SERVICII RSVTI ISCIR
SERVICII RSVTI ISCIR
SERVICII RSVTI ISCIR
SERVICII RSVTI ISCIR
SERVICII RSVTI ISCIR
SERVICII RSVTI ISCIR
SERVICII RSVTI ISCIR
SERVICII RSVTI ISCIR
SERVICII RSVTI ISCIR
SERVICII RSVTI ISCIR
SERVICII RSVTI ISCIR
SERVICII RSVTI ISCIR
SERVICII RSVTI ISCIR
SERVICII RSVTI ISCIR
Servicii RSVTI pentru ascensor Piața Mircea
SERVICII RSVTI
SERVICII RSVTI
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37324138
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
289.332 RON
Profit net
227.926 RON
Capitaluri proprii
228.126 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 253.790 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 3.600 RON | 23.100 RON | 46.850 RON | 71.970 RON | 80.095 RON | 89.400 RON | 134.210 RON | 183.453 RON | 289.332 RON |
| Profit net | 879 RON | 22.176 RON | 45.087 RON | 66.091 RON | 76.228 RON | 84.943 RON | 100.240 RON | 129.030 RON | 227.926 RON |
| Total active | 3.878 RON | 23.430 RON | 45.788 RON | 103.975 RON | 81.359 RON | 89.678 RON | 158.820 RON | 147.491 RON | 240.270 RON |
| Active circulante | 3.878 RON | 23.430 RON | 45.788 RON | 103.975 RON | 81.359 RON | 89.678 RON |
Comparație cu 124 firme din județul Mehedinţi care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 158.820 RON |
| 147.491 RON |
| 240.270 RON |
| Capitaluri proprii | 1.079 RON | 23.255 RON | 45.287 RON | 103.378 RON | 76.606 RON | 85.143 RON | 145.383 RON | 129.230 RON | 228.126 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.799 RON | 175 RON | 501 RON | 597 RON | 4.753 RON | 4.535 RON | 13.437 RON | 18.261 RON | 12.144 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
|---|