Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37594689
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: SPĂTĂRELU VALENTIN
Prin: SPĂTĂRELU VALENTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
286.275 RON
Profit net
94.606 RON
Capitaluri proprii
575.131 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 355.014 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 51.865 RON | 52.865 RON | 56.260 RON | 40.250 RON | 65.865 RON | 298.650 RON | 280.225 RON | 291.950 RON | 286.275 RON |
| Profit net | 27.874 RON | 18.702 RON | 16.382 RON | 4.590 RON | 17.761 RON | 217.900 RON | 151.648 RON | 74.673 RON | 94.606 RON |
| Total active | 30.511 RON | 48.898 RON | 68.323 RON | 66.822 RON | 89.828 RON | 297.433 RON | 462.285 RON | 514.352 RON | 609.781 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 182.000 RON |
Comparație cu 49 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 182.000 RON |
| 230.569 RON |
| Active circulante | 30.511 RON | 48.898 RON | 68.323 RON | 66.822 RON | 89.828 RON | 297.433 RON | 280.285 RON | 332.352 RON | 379.212 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 28.074 RON | 46.776 RON | 63.258 RON | 67.848 RON | 85.609 RON | 294.509 RON | 446.157 RON | 504.525 RON | 575.131 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.437 RON | 2.122 RON | 5.065 RON | 3.974 RON | 4.219 RON | 2.924 RON | 16.128 RON | 9.827 RON | 34.650 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|