Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

DF

DANCOS FACTORY SRL

Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, Constanța
faliment InsolvențăProfil nerevendicat
CUI
37683859
Nr. reg.
J13/1766/2017
Înființată
31/05/2017
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
1013

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Profit net

-82,5 K RON

2024

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
1013 — Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

lichidator judiciar(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2020-11-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 31/05/2017

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. NUCILOR, Nr. 2, Biroul nr.1, Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, Constanța, Romania
Telefon
0723268750
Cod poștal
907105
Data înregistrării
31/05/2017

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/37683859

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei DANCOS FACTORY SRL este 37683859.

DANCOS FACTORY SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J13/1766/2017, din data de 31/05/2017.

DANCOS FACTORY SRL are sediul social la adresa Str. NUCILOR, Nr. 2, Biroul nr.1, Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, Constanța, România.

Activitatea principală este CAEN 1013 — Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre).

Nu, DANCOS FACTORY SRL nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, DANCOS FACTORY SRL este activă.

În 2023, DANCOS FACTORY SRL a raportat o cifră de afaceri de 532.510 RON, cu 2 angajați.

Companii similare

SELMER 4 MEAT S.R.L.
Sat Satu Nou, Comuna Mircea Vodă
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
LA NICU MĂCELARU SRL
Municipiul Constanţa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SOR-SIL S.R.L.
Municipiul Constanţa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
INGRIVATT S.R.L.
Municipiul Medgidia
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
LA IANIS MACELARU S.R.L.
Loc. Năvodari, Oraş Năvodari
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ROM-TR INFORM CENTER SRL
Municipiul Medgidia
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ISR BARACHE COM S.R.L.
Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail Kogălniceanu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ANASANDUCOR S.R.L.
Municipiul Constanţa
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
SELMER 4 MEAT S.R.L.Sat Satu Nou, Comuna Mircea VodăConstanţaFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
LA NICU MĂCELARU SRLMunicipiul ConstanţaConstanţaFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
SOR-SIL S.R.L.Municipiul ConstanţaConstanţaFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
INGRIVATT S.R.L.Municipiul MedgidiaConstanţaFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
LA IANIS MACELARU S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariConstanţaFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
ROM-TR INFORM CENTER SRLMunicipiul MedgidiaConstanţaFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
ISR BARACHE COM S.R.L.Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail KogălniceanuConstanţaFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
ANASANDUCOR S.R.L.Municipiul ConstanţaConstanţaFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)

Contact

0723268750

Str. NUCILOR, Nr. 2, Biroul nr.1 · Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, Constanța

Situație financiară

Anul 2024

Profit net
-82.452 RON+5%
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 nov. 2020

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Constanța
  • Firme din Cumpăna
  • Firme cu același domeniu: Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)

Firmă aflată în procedură de insolvență

Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verifică situația la zi înainte de a încheia un contract.

Stare în registru: faliment

Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.

  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

  • Pierdere netă în 2024
  • Capitaluri proprii negative în 2024 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 830% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.12) — activele circulante nu acoperă datoriile
  • Ultima situație financiară depusă este pentru 2024

Cifră de afaceri

532.510 RON

-65,1%

Profit net

-82.452 RON

5,1%

Capitaluri proprii

-307.848 RON

-36,6%

Număr mediu salariați

2

-33,3%

Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 1.272.339 RON

18din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateCritică2/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2024

Lichiditate curentă
0,12

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,12

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
830,1 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
—
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-195,5 %
Cifră de afaceri / salariat
—
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator20202021202220232024
Cifră de afaceri45.557 RON1.642.546 RON1.525.214 RON532.510 RON—
Profit net

Comparație cu 365 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 10), pentru anul 2023.

  • Cifră de afaceri532.510 RON
    P25 69.888 RONMediană 341.618 RONP75 1.391.681 RON

    Peste 60% dintre firmele comparabile

  • Profit net-86.900 RON
    P25 -14.820 RONMediană 20.363 RONP75 157.247 RON

    Peste 7% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați2
    P25 1Mediană 3P75 8

    Peste 38% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat266.255 RON
    P25 89.013 RONMediană 146.662 RONP75 234.954 RON

    Peste 80% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

11.582 RON
172.070 RON
-138.697 RON
-86.900 RON
-82.452 RON
Total active16.021 RON302.218 RON402.610 RON121.220 RON42.166 RON
Active imobilizate——146.831 RON——
Active circulante16.021 RON302.218 RON255.779 RON121.220 RON42.166 RON
Capitaluri proprii11.782 RON183.852 RON-138.497 RON-225.397 RON-307.848 RON
Datorii totale4.239 RON118.366 RON541.107 RON346.617 RON350.014 RON
Număr mediu salariați1332—

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă