Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

DF

D.B.M. FAST TROCKENBAU SRL

Municipiul Iaşi, Iaşi
sediu expiratProfil nerevendicat
CUI
37706286
Nr. reg.
J22/1658/2017
Înființată
6 iul. 2017
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4120

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

9,2 K RON

2020

Profit net

-92,1 K RON

2020

Angajați

2

2020

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 07/06/2017

    Înființarea companiei

  2. 2019-11-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. GRIGORE URECHE, Nr. 7, CP 700023, Casa cu Absidă, la Societatea Civilă de Avocaţi Tomaşeschi & Asociaţii, Municipiul Iaşi, Iaşi, Romania
Cod poștal
700023
Data înregistrării
07/06/2017

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/37706286

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei D.B.M. FAST TROCKENBAU SRL este 37706286.

D.B.M. FAST TROCKENBAU SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J22/1658/2017, din data de 07/06/2017.

D.B.M. FAST TROCKENBAU SRL are sediul social la adresa Str. GRIGORE URECHE, Nr. 7, CP 700023, Casa cu Absidă, la Societatea Civilă de Avocaţi Tomaşeschi & Asociaţii, Municipiul Iaşi, Iaşi, România.

Activitatea principală este CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Nu, D.B.M. FAST TROCKENBAU SRL nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, D.B.M. FAST TROCKENBAU SRL este activă.

În 2020, D.B.M. FAST TROCKENBAU SRL a raportat o cifră de afaceri de 9.160 RON, cu 2 angajați.

Companii similare

ROMVAS MOLD SRL
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MARY PMD S.R.L.
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ROOF STORE SRL
Sat Breazu, Comuna Rediu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TOP HILCONS S.R.L.
Oraş Podu Iloaiei
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PRO CLAM CONSTRUCT SRL
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MIXELA GRUP SRL
Sat Valea Ursului, Comuna Miroslava
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ELIT REZIST CONSTRUCT SRL
Sat Cristeşti, Comuna Holboca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CIUTĂ & DARIA SRL
Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
ROMVAS MOLD SRLMunicipiul IaşiIaşiLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
MARY PMD S.R.L.Municipiul IaşiIaşiLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
ROOF STORE SRLSat Breazu, Comuna RediuIaşiLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
TOP HILCONS S.R.L.Oraş Podu IloaieiIaşiLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
PRO CLAM CONSTRUCT SRLMunicipiul IaşiIaşiLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
MIXELA GRUP SRLSat Valea Ursului, Comuna MiroslavaIaşiLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
ELIT REZIST CONSTRUCT SRLSat Cristeşti, Comuna HolbocaIaşiLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CIUTĂ & DARIA SRLSat Valea Lupului, Comuna Valea LupuluiIaşiLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Contact

Str. GRIGORE URECHE, Nr. 7, CP 700023, Casa cu Absidă, la Societatea Civilă de Avocaţi Tomaşeschi & Asociaţii · Municipiul Iaşi, Iaşi

Situație financiară

Anul 2020

Cifră de afaceri
9.160 RON−98%
Profit net
-92.146 RON−156%
Angajați
2
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 nov. 2019

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Iaşi
  • Firme cu același domeniu: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).

  • CRISTI CONSTRUCT-METAL SRLIaşi

    Prin: STĂNESCU CRISTINEL

  • EMATEO CRS SRLGiurgiu

    Prin: STĂNESCU CRISTINEL

  • METAL FORCE SRLIaşi · radiată

    Prin: STĂNESCU CRISTINEL

  • NEFERALI OIL SRLIaşi

    Prin: STĂNESCU CRISTINEL

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Pierdere netă în 2020
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 98% în 2020
  • Ultima situație financiară depusă este pentru 2020

Cifră de afaceri

9.160 RON

-98,0%

Profit net

-92.146 RON

-156,1%

Capitaluri proprii

152.548 RON

-37,7%

Număr mediu salariați

2

-75,0%

Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 200.532 RON

58din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateExcelentă25/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2020

Lichiditate curentă
2,78

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
2,78

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
35,6 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-1.006 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-38,9 %
Cifră de afaceri / salariat
4.580 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator2017201820192020
Cifră de afaceri65.208 RON182.874 RON447.952 RON9.160 RON
Profit net24.234 RON56.095 RON

Comparație cu 1038 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2020.

  • Cifră de afaceri9.160 RON
    P25 43.579 RONMediană 211.563 RONP75 930.966 RON

    Peste 14% dintre firmele comparabile

  • Profit net-92.146 RON
    P25 0 RONMediană 32.890 RONP75 179.811 RON

    Peste 7% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați2
    P25 1Mediană 3P75 7

    Peste 50% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat4.580 RON
    P25 43.386 RONMediană 96.502 RONP75 219.443 RON

    Peste 5% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

164.165 RON
-92.146 RON
Total active38.056 RON110.490 RON331.880 RON236.873 RON
Active imobilizate0 RON5.814 RON4.297 RON2.781 RON
Active circulante38.056 RON104.676 RON327.583 RON234.092 RON
Capitaluri proprii24.434 RON80.529 RON244.694 RON152.548 RON
Datorii totale13.622 RON29.961 RON87.186 RON84.325 RON
Număr mediu salariați2482

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă