Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 4 iul. 2018 și 10 iun. 2025.
Servicii de arhivare si legatorie a documentelor
SERVICII ARHIVARE
Servicii de arhivare
Servicii de arhivare
Servicii de arhivare
Servicii selectionare(casare)
Servicii de arhivare
Servicii de arhivare
Servicii de arhivare
Servicii de arhivare Primaria Gura Vitioarei
Servicii de arhivare
servicii de arhivare
Servicii de arhivare
Servicii de arhivare
Servicii de arhivare
Servicii de arhivare (Rev.2)
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37707761
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
116.038 RON
Profit net
51.255 RON
Capitaluri proprii
39.706 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 99.079 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 113.696 RON | 172.610 RON | 104.022 RON | 91.861 RON | 99.714 RON | 91.765 RON | 120.328 RON | 116.038 RON |
| Profit net | 25.282 RON | 83.480 RON | 51.391 RON | 48.603 RON | 55.528 RON | 36.643 RON | 48.279 RON | 51.255 RON |
| Total active | 49.607 RON | 136.470 RON | 172.678 RON | 223.290 RON | 96.910 RON | 78.448 RON | 107.995 RON | 73.429 RON |
| Active imobilizate | 122 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 49.485 RON |
Comparație cu 324 firme din România cu același domeniu de activitate (CAEN 91), pentru anul 2025.
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 136.470 RON |
| 172.678 RON |
| 223.290 RON |
| 96.910 RON |
| 78.448 RON |
| 107.995 RON |
| 73.429 RON |
| Capitaluri proprii | 23.703 RON | 107.183 RON | 158.573 RON | 207.176 RON | 62.704 RON | 36.843 RON | 48.479 RON | 39.706 RON |
|---|
| Datorii totale | 25.904 RON | 29.287 RON | 14.105 RON | 16.114 RON | 34.206 RON | 41.605 RON | 59.516 RON | 33.723 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|