Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 23 aug. 2017 și 30 apr. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 41 atribuiri.
Servicii de curatenie
Servicii arhivare
Servicii de curatenie
Servicii de curatenie
Întreținere clădiri
Servicii arhivare
Servicii de curatenie
Servicii conducători auto
Servicii de curatenie
Servicii de curatenie
Servicii soferi
Servicii de curatenie generala si dezinfectie mucegai
Servicii intretinere centrala si gospodarire
2 conducatori auto
Servicii de curatenie
DEZINSECȚIE, DERATIZARE, DEZINFECȚIE
Dezinsectie
Dezinsectie
Deratizare
Prestari servicii curatenie
Prestari servicii - conducatori auto
Dezinsectie,deratizare, dezinfectie GRADINITA ALBA CA ZAPADA DOROHOI
Dezinsectie,deratizare, dezinfectie SCOALA DIMITRIE ROMANESCU DOROHOI GRADINITA NR 5
Dezinsectie,deratizare, dezinfectie GRADINITA NR 8 DOROHOI
Dezinsectie,deratizare, dezinfectie SCOALA GIMNAZIALA NR 1 DOROHOI
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37721367
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
126.007 RON
Profit net
2.701 RON
Capitaluri proprii
12.888 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 220.638 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 49.456 RON | 127.605 RON | 172.263 RON | 220.148 RON | 269.907 RON | 228.968 RON | 315.918 RON | 95.639 RON | 126.007 RON |
| Profit net | 38.625 RON | 32.370 RON | 64.670 RON | 86.982 RON | 88.034 RON | 60.712 RON | 45.374 RON | 30.719 RON | 2.701 RON |
| Total active | 42.366 RON | 86.160 RON | 91.393 RON | 146.066 RON | 225.386 RON | 95.317 RON | 77.064 RON | 48.905 RON | 30.566 RON |
| Active circulante | 42.366 RON | 86.160 RON | 91.393 RON | 146.066 RON | 225.386 RON | 95.317 RON |
Comparație cu 34 firme din județul Botoşani care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 77.064 RON |
| 48.905 RON |
| 30.566 RON |
| Capitaluri proprii | 38.865 RON | 71.195 RON | 64.966 RON | 95.347 RON | 183.382 RON | 64.094 RON | 46.467 RON | 35.186 RON | 12.888 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.501 RON | 14.965 RON | 26.427 RON | 50.719 RON | 42.004 RON | 31.223 RON | 30.597 RON | 13.719 RON | 17.678 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 6 | 1 | 3 |
|---|