Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37785360
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CALAGIU TEO
Prin: CALAGIU TEO
Prin: CALAGIU TEO
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
311.008 RON
Profit net
-55.937 RON
Capitaluri proprii
232.057 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 280.107 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 227.903 RON | 291.640 RON | 215.589 RON | 250.943 RON | 227.851 RON | 311.008 RON | — | — |
| Profit net | 132.811 RON | 175.230 RON | 144.048 RON | 167.736 RON | 140.685 RON | 170.904 RON | -43.819 RON | -55.937 RON |
| Total active | 229.918 RON | 347.178 RON | 539.856 RON | 743.776 RON | 254.329 RON | 333.305 RON | 289.127 RON | 233.485 RON |
| Active circulante | 229.918 RON | 347.178 RON | 539.856 RON | 743.776 RON | 254.329 RON | 333.305 RON | 289.127 RON | 233.485 RON |
Comparație cu 112 firme din județul Giurgiu care au același domeniu de activitate (CAEN 10), pentru anul 2023.
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Capitaluri proprii |
|---|
| 133.011 RON |
| 308.441 RON |
| 452.489 RON |
| 620.225 RON |
| 160.909 RON |
| 331.813 RON |
| 287.995 RON |
| 232.057 RON |
| Datorii totale | 96.907 RON | 38.737 RON | 87.367 RON | 123.551 RON | 93.420 RON | 1.492 RON | 1.132 RON | 1.428 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|