Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
EO

E OPTICA LENS TWO SRL

Municipiul Iași, Iași
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
37803530
Nr. reg.
J2017001903221
Înființată
21/06/2017
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4774

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

360,3 K RON

2025

Profit net

38,3 K RON

2025

Angajați

1

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4774 — Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(2)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2025-01-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 21/06/2017

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. TUDOR VLADIMIRESCU, Nr. 33, Bl. 333, Sc. D, Et. 2, Ap. 9, CP 700305, Municipiul Iași, Iași, Romania
Cod poștal
700305
Data înregistrării
21/06/2017

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/37803530

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei E OPTICA LENS TWO SRL este 37803530.

E OPTICA LENS TWO SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2017001903221, din data de 21/06/2017.

E OPTICA LENS TWO SRL are sediul social la adresa Str. TUDOR VLADIMIRESCU, Nr. 33, Bl. 333, Sc. D, Et. 2, Ap. 9, CP 700305, Municipiul Iași, Iași, România.

Activitatea principală este CAEN 4774 — Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice.

Nu, E OPTICA LENS TWO SRL nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, E OPTICA LENS TWO SRL este activă.

În 2025, E OPTICA LENS TWO SRL a raportat o cifră de afaceri de 360.250 RON, cu 1 angajați.

Companii similare

SALVAMED GLOBAL TECHNOLOGIES S.R.L.
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
IOL TREI S.R.L.
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CRISTAL CLEAR S.R.L.
Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
OFTA SCAN NETWORK S.R.L.
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SONOTECH AUDIOLOGIE S.R.L.
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
KRENOPTIX SRL
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
OFTALMOTOTAL SRL
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MAYAMEDIA.RO SRL
Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
SALVAMED GLOBAL TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul IaşiIaşiComerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice
IOL TREI S.R.L.Municipiul IaşiIaşiComerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice
CRISTAL CLEAR S.R.L.Sat Tomeşti, Comuna TomeştiIaşiComerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice
OFTA SCAN NETWORK S.R.L.Municipiul IaşiIaşiComerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice
SONOTECH AUDIOLOGIE S.R.L.Municipiul IaşiIaşiComerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice
KRENOPTIX SRLMunicipiul IaşiIaşiComerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice
OFTALMOTOTAL SRLMunicipiul IaşiIaşiComerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice
MAYAMEDIA.RO SRLSat Valea Lupului, Comuna Valea LupuluiIaşiComerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice

Contact

Str. TUDOR VLADIMIRESCU, Nr. 33, Bl. 333, Sc. D, Et. 2, Ap. 9, CP 700305 · Municipiul Iași, Iași

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
360.250 RON+11%
Profit net
38.345 RON+41%
Angajați
1
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 ian. 2025

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Iași
  • Firme cu același domeniu: Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).

  • E OPTICA LENS ROMAN S.R.L.Iaşi

    Prin: GHERVAN ALEXANDRU-EMANOIL, LUŢUC LIVIU-FLORENTIN

  • E OPTICA ROMAN S.R.L.Iaşi

    Prin: GHERVAN ALEXANDRU-EMANOIL, LUŢUC LIVIU-FLORENTIN

  • E OPTICA FOUR SRLIaşi · radiată

    Prin: LUŢUC LIVIU-FLORENTIN

  • E OPTICA LENS THREE SRLIaşi

    Prin: GHERVAN ALEXANDRU-EMANOIL

  • E OPTICA ONE SRLIaşi

    Prin: GHERVAN ALEXANDRU-EMANOIL

  • EXPRESS FITNESS S.R.L.Iaşi · radiată

    Prin: GHERVAN ALEXANDRU-EMANOIL

  • LONG LIFE SRLIaşi · radiată

    Prin: GHERVAN ALEXANDRU-EMANOIL

  • METASTUDIO IASI S.R.L.Iaşi

    Prin: GHERVAN ALEXANDRU-EMANOIL

  • SENZOFIT EPIL S.R.L.Iaşi

    Prin: GHERVAN ALEXANDRU-EMANOIL

  • SENZOFIT FITNESS S.R.L.Iaşi

    Prin: GHERVAN ALEXANDRU-EMANOIL

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

Cifră de afaceri

360.250 RON

10,7%

Profit net

38.345 RON

41,1%

Capitaluri proprii

38.910 RON

36,2%

Număr mediu salariați

1

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 372.109 RON

76din 100Risc scăzut — clasa A

Cum a fost calculat

  • LichiditateAcceptabilă14/25
  • CapitalizareAcceptabilă12/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
1,4

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,4

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
71,5 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
10,6 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
28,1 %
Cifră de afaceri / salariat
360.250 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201720182019202020212022202320242025
Cifră de afaceri47.956 RON

Comparație cu 3396 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri360.250 RON
    P25 64.583 RONMediană 249.403 RONP75 742.236 RON

    Peste 62% dintre firmele comparabile

  • Profit net38.345 RON
    P25 -7.024 RONMediană 5.524 RONP75 50.521 RON

    Peste 71% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați1
    P25 1Mediană 1P75 3

    Peste 58% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat360.250 RON
    P25 144.281 RONMediană 261.559 RONP75 465.081 RON

    Peste 65% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

170.657 RON
186.485 RON
129.295 RON
55.151 RON
249.859 RON
291.261 RON
325.407 RON
360.250 RON
Profit net20.166 RON58.398 RON59.726 RON42.176 RON-17.708 RON274 RON33.139 RON27.172 RON38.345 RON
Total active30.496 RON104.934 RON151.009 RON191.964 RON186.763 RON82.912 RON112.405 RON112.823 RON136.479 RON
Active imobilizate————1.972 RON986 RON0 RON——
Active circulante30.496 RON104.934 RON151.009 RON191.964 RON184.791 RON81.926 RON112.405 RON112.823 RON136.479 RON
Capitaluri proprii20.366 RON78.764 RON138.490 RON172.346 RON154.638 RON1.543 RON34.682 RON28.565 RON38.910 RON
Datorii totale10.130 RON26.170 RON12.519 RON19.618 RON32.125 RON81.369 RON77.723 RON84.258 RON97.569 RON
Număr mediu salariați111111211

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă