Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 7 aug. 2017 și 4 sept. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 338 atribuiri.
Publicare anunturi
Servicii de publicitate comuna Ladesti
Achizitia de servicii de publicitate - Ramnicu Valcea Week
Servicii de publicitate si informare
Servicii de publicitate si informare pentru comuna Prundeni
Servicii de publicitate si informare
Servicii de publicitate si informare
Servicii de publicitate si informare
Servicii de publicitate si informare
Servicii de publicitate si informare
Servicii de publicitate si informare comuna Malaia, Judetul Valcea
PUBLICARE ANUNTURI MACHETE INFORMARII COMUNICATE PRESA DE ORICE AL TIP DE MATERIAL
Servicii publicitate si promovare institutii
servicii de promovare si publicitate
Servicii publicitate si promovare institutie
SERVICII DE PUBLICITATE COM.PAUSESTI MAGLASI IN ZIARUL RAMNICU VALCEA WEEK
Ziare, anunturi, publicitate
Servicii publicitate si promovare institutii
Publicare anunturi
Servicii publicitate si promovare institutii
Publicare anunturi
SERVICII DE PUBLICITATE
“Servicii de publicitate, informare si promovare institutii”
Publicare anunturi
Achizitia de servicii publicitate si promovare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37811117
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
361.725 RON
Profit net
171.851 RON
Capitaluri proprii
246.421 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 376.073 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 49.632 RON | 291.601 RON | 297.990 RON | 298.523 RON | 268.578 RON | 284.887 RON | 298.800 RON | 295.925 RON | 361.725 RON |
| Profit net | 41.517 RON | 159.040 RON | 132.181 RON | 127.847 RON | 73.226 RON | 169.221 RON | 166.240 RON | 86.790 RON | 171.851 RON |
| Total active | 45.403 RON | 208.181 RON | 194.016 RON | 173.970 RON | 264.794 RON | 197.163 RON | 193.970 RON | 232.116 RON | 281.855 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — |
Comparație cu 44 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 58), pentru anul 2025.
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 62.954 RON |
| 51.508 RON |
| Active circulante | 45.403 RON | 208.181 RON | 194.016 RON | 173.970 RON | 264.794 RON | 197.163 RON | 193.970 RON | 169.162 RON | 230.347 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 41.717 RON | 200.757 RON | 182.938 RON | 160.785 RON | 234.011 RON | 173.232 RON | 166.480 RON | 174.570 RON | 246.421 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.686 RON | 7.424 RON | 11.078 RON | 13.185 RON | 30.783 RON | 23.931 RON | 27.490 RON | 57.546 RON | 35.434 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 |
|---|