Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37825120
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
552.258 RON
Profit net
452.017 RON
Capitaluri proprii
452.718 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 649.861 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 35.897 RON | 185.912 RON | 227.079 RON | 221.220 RON | 361.149 RON | 388.844 RON | 460.512 RON | 556.685 RON | 552.258 RON |
| Profit net | 15.250 RON | 116.931 RON | 148.326 RON | 169.933 RON | 264.981 RON | 294.871 RON | 346.407 RON | 423.212 RON | 452.017 RON |
| Total active | 20.450 RON | 133.749 RON | 154.930 RON | 176.925 RON | 273.386 RON | 318.839 RON | 360.611 RON | 557.690 RON | 459.470 RON |
| Active imobilizate | 167 RON | — | — | — | — | — | — |
Comparație cu 203 firme din județul Teleorman care au același domeniu de activitate (CAEN 86), pentru anul 2025.
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| Active circulante | 20.283 RON | 133.749 RON | 154.930 RON | 176.925 RON | 273.386 RON | 318.839 RON | 360.611 RON | 557.690 RON | 459.470 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 15.450 RON | 132.381 RON | 148.526 RON | 170.133 RON | 265.181 RON | 295.071 RON | 346.607 RON | 423.412 RON | 452.718 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.000 RON | 1.368 RON | 6.404 RON | 6.792 RON | 8.205 RON | 23.768 RON | 14.004 RON | 134.278 RON | 6.752 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
|---|