Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37922832
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: WARINSCHI RĂZVAN
Prin: WARINSCHI RĂZVAN
Prin: WARINSCHI RĂZVAN
Prin: WARINSCHI RĂZVAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
171.101 RON
Profit net
-1.750 RON
Capitaluri proprii
-2.647 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 801.920 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 47.431 RON | 702.167 RON | 930.581 RON | 925.067 RON | 1.046.919 RON | 171.101 RON | — |
| Profit net | -7.149 RON | -13.875 RON | 19.111 RON | 466.083 RON | 552.328 RON | 362.587 RON | 506.982 RON | -71.173 RON | -1.750 RON |
| Total active | 1.536 RON | 1.797 RON | 22.796 RON | 538.378 RON | 638.458 RON | 467.890 RON | 564.371 RON | 20.119 RON | 17.106 RON |
| Active circulante | 1.536 RON | 1.797 RON | 22.796 RON | 538.378 RON | 638.458 RON |
Comparație cu 187 firme din județul Ilfov care au același domeniu de activitate (CAEN 78), pentru anul 2024.
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 28% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 467.890 RON |
| 564.371 RON |
| 20.119 RON |
| 17.106 RON |
| Capitaluri proprii | -6.949 RON | -20.804 RON | -1.683 RON | 464.400 RON | 552.604 RON | 362.863 RON | 507.258 RON | -897 RON | -2.647 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.485 RON | 22.601 RON | 24.479 RON | 73.978 RON | 85.854 RON | 105.027 RON | 57.113 RON | 21.016 RON | 19.753 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 |
|---|