Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37988004
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
240.077 RON
Profit net
50.614 RON
Capitaluri proprii
50.854 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 312.848 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.900 RON | 28.020 RON | 142.556 RON | 121.884 RON | 207.428 RON | 195.360 RON | 269.433 RON | 219.096 RON | 240.077 RON |
| Profit net | -369 RON | 8.013 RON | 39.123 RON | 41.245 RON | 88.589 RON | 75.206 RON | 65.615 RON | 45.915 RON | 50.614 RON |
| Total active | 1.997 RON | 10.568 RON | 44.268 RON | 43.772 RON | 91.709 RON | 88.660 RON | 81.120 RON | 62.747 RON | 67.146 RON |
| Active imobilizate | 68 RON | — | 254 RON | — | — | — | — |
Comparație cu 103 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| Active circulante | 1.929 RON | 10.568 RON | 44.014 RON | 43.772 RON | 91.709 RON | 88.660 RON | 81.120 RON | 62.747 RON | 67.146 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -169 RON | 7.844 RON | 39.363 RON | 41.485 RON | 88.829 RON | 75.446 RON | 65.855 RON | 46.155 RON | 50.854 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.166 RON | 2.724 RON | 4.905 RON | 2.287 RON | 2.880 RON | 13.214 RON | 15.265 RON | 16.592 RON | 16.292 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|