Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 26 ian. 2022 și 16 ian. 2026.
SERVICII MENTENANTA PLATFORMA WEB, COMUNA BASCOV, JUDETUL ARGES.
Dezvoltare platformă web
SERVICII DE VILAMRE SI INREGISTRARE VIDEO CLINING PITESTI
Servicii mentenanta platforma web, Comuna Bascov, Judetul Arges
Servicii mentenanta platforma web, bugetare participativa, Comuna Bascov, Judetul Arges
SERVICII MENTENANTA PLATFORMA WEB, BUGETARE PARTICIPATIVA, COM BASCOV, JUD ARGES.
achizitie servicii de mentenanta a site-ului primariei Morteni
Servicii mentenanta platforma web, de prezentare a Primariei Comunei Bascov, Com Bascov, Jud Arges
Servicii privind crearea unui website de prezentare pentru cresa din comuna Bascov
KIT PC complet
achizitie scanner
Servicii de transmisiuni şi/sau înregistrări video - PARTIDE OFICIALE ACASA SECTIA VOLEI 2022/2023
Produse necesare inregistrarii audio-video si transmiterii in direct a sedintelor Consiliului Local
Servicii de streaming video - MECIURI ACASA SECTIA VOLEI
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38012339
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
53.911 RON
Profit net
4.155 RON
Capitaluri proprii
6.628 RON
Număr mediu salariați
—
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 46.254 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 16.801 RON | 39.990 RON | 43.670 RON | 11.963 RON | 19.181 RON | 32.603 RON | 46.212 RON | 34.250 RON | 53.911 RON |
| Profit net | 4.589 RON | 25.369 RON | 7.717 RON | -11.527 RON | -513 RON | 3.976 RON | 17.702 RON | 13.341 RON | 4.155 RON |
| Total active | 7.410 RON | 35.072 RON | 42.200 RON | 11.936 RON | 9.658 RON | 13.760 RON | 32.941 RON | 18.160 RON | 9.033 RON |
| Active circulante | 7.410 RON | 35.072 RON | 42.200 RON | 11.936 RON | 9.658 RON | 13.760 RON |
Comparație cu 440 firme din România cu același domeniu de activitate (CAEN 60), pentru anul 2025.
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 32.941 RON |
| 18.160 RON |
| 9.033 RON |
| Capitaluri proprii | 5.599 RON | 31.138 RON | 38.855 RON | 8.027 RON | 7.454 RON | 11.429 RON | 29.132 RON | 17.473 RON | 6.628 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.811 RON | 3.934 RON | 3.345 RON | 3.909 RON | 2.204 RON | 2.331 RON | 3.809 RON | 687 RON | 2.405 RON |
|---|