Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38064451
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GABOREAN EMIL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
405.295 RON
Profit net
208.167 RON
Capitaluri proprii
208.407 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 428.341 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 59.523 RON | 256.703 RON | 302.591 RON | 268.414 RON | 230.401 RON | 263.533 RON | 317.830 RON | 391.337 RON | 405.295 RON |
| Profit net | 17.956 RON | 159.829 RON | 199.346 RON | 145.223 RON | 128.826 RON | 152.484 RON | 145.780 RON | 186.217 RON | 208.167 RON |
| Total active | 32.795 RON | 166.883 RON | 207.438 RON | 195.795 RON | 164.103 RON | 167.480 RON | 190.697 RON | 244.352 RON | 224.968 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 2.337 RON | 687 RON | — | — |
Comparație cu 374 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 86), pentru anul 2025.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| Active circulante | 32.795 RON | 166.883 RON | 207.438 RON | 193.458 RON | 163.416 RON | 167.480 RON | 190.697 RON | 244.352 RON | 224.968 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 18.156 RON | 160.069 RON | 199.586 RON | 145.463 RON | 129.066 RON | 152.724 RON | 146.020 RON | 186.457 RON | 208.407 RON |
|---|
| Datorii totale | 14.639 RON | 6.814 RON | 7.852 RON | 50.332 RON | 35.037 RON | 14.756 RON | 44.677 RON | 57.895 RON | 16.561 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 |
|---|