Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 11 iun. 2018 și 4 mai 2026.
Servicii de dezinfectie si de dezinsectie
Servicii dezinsectie, dezinfectie si deratizare
Servicii de dezinfectie si de dezinsectie
Pachet servicii dezinsectie, dezinfectie si deratizare
Servicii dezinsectii, dezinfectie si deratizare
Pachet servicii dezinsectie, dezinfectie si deratizare constand din: - Servicii dezinsectie, dezinfe
Pachet servicii dezinsectie, dezinfectie si deratizare
Servicii de dezinfectie si de dezinsectie
Pachet serviciu dezinsectie, dezinfectie si deratizare pentru 1475 mp
Pachet servicii de dezinsectie, dezinfectie si deratizare
Pachet servicii de dezinsectie, dezinfectie si deratizare - 1670mp
Pachet servicii de dezinsectie, dezinfectie si deratizare - 1670mp
Pachet servicii DDD
Servicii de dezinsectie, dezinfectie si deratizare comuna Mihai Viteazu
Servicii deratizare interior 9422 mp
Servicii de dezinfectie si de dezinsectie exterior 13600 mp
Servicii de dezinfectie si de dezinsectie interior 28266 mp
servicii deratizare
SERVICII DEZINSECTIE SI DEZINFECTIE
Servicii dezinfectie, dezinsectie si deratizare
DEZINSECTIE DERELE MALURI SI LACURI
servicii deratizare
Servicii de dezinfectie si dezinsectie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 29 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38096984
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
100.116 RON
Profit net
54.204 RON
Capitaluri proprii
54.444 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 36.944 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 215.672 RON | 24.622 RON | 298.014 RON | 9.550 RON | 28.705 RON | 37.819 RON | 97.622 RON | 100.116 RON |
| Profit net | -720 RON | 186.574 RON | 17.094 RON | 256.488 RON | -16.725 RON | -7.058 RON | -1.504 RON | 51.010 RON | 54.204 RON |
| Total active | 164 RON | 187.725 RON | 17.796 RON | 256.978 RON | 55.003 RON | 48.197 RON | 10.645 RON | 54.401 RON | 115.906 RON |
| Active imobilizate | 164 RON | — | — | 70.804 RON | 49.563 RON | 28.322 RON |
Comparație cu 321 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 7.081 RON |
| — |
| — |
| Active circulante | — | 187.725 RON | 17.796 RON | 186.174 RON | 5.440 RON | 19.875 RON | 3.564 RON | 54.401 RON | 115.906 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -520 RON | 186.054 RON | 17.334 RON | 256.728 RON | 55.003 RON | 27.945 RON | 10.137 RON | 51.250 RON | 54.444 RON |
|---|
| Datorii totale | 684 RON | 1.671 RON | 462 RON | 250 RON | 0 RON | 20.252 RON | 508 RON | 3.151 RON | 61.462 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — |
|---|