Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38124375
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GYURICZA SEBASTIAN-IULIU
Prin: GYURICZA SEBASTIAN-IULIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
263.207 RON
Profit net
208.506 RON
Capitaluri proprii
305.791 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 311.868 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 22.800 RON | 189.370 RON | 170.634 RON | 195.163 RON | 122.652 RON | 211.029 RON | 261.559 RON | 285.222 RON | 263.207 RON |
| Profit net | 19.497 RON | 181.545 RON | 163.332 RON | 185.442 RON | 116.567 RON | 209.595 RON | 216.270 RON | 232.437 RON | 208.506 RON |
| Total active | 21.061 RON | 189.314 RON | 167.903 RON | 189.572 RON | 118.555 RON | 352.844 RON | 223.524 RON | 254.257 RON | 310.345 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 9.600 RON | — |
Comparație cu 355 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 69), pentru anul 2025.
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| Active circulante | 21.061 RON | 189.314 RON | 167.903 RON | 189.572 RON | 118.555 RON | 343.244 RON | 223.524 RON | 254.257 RON | 310.345 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 20.497 RON | 182.545 RON | 164.332 RON | 186.442 RON | 117.567 RON | 210.595 RON | 218.096 RON | 233.437 RON | 305.791 RON |
|---|
| Datorii totale | 564 RON | 6.769 RON | 3.571 RON | 3.130 RON | 988 RON | 142.249 RON | 5.428 RON | 20.820 RON | 4.554 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|