Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 28 mai 2021 și 27 feb. 2024.
Servicii de Promovare pentru comuna Baciu pe anul 2024
Realizare materiale foto-video pentru dezvoltarea site-ului primariei Feleacu
Servicii de Promovare pentru comuna Baciu pe anul 2023
Servicii de design
Servicii de promovare cu buget inclus
Servicii de Promovare pentru comuna Baciu pe anul 2022
Servicii de promovare pentru un eveniment cultural
Servicii de proiectare grafica
Servicii de proiectare grafica
Servicii de proiectare de site-uri web
Servicii de Promovare pentru comuna Baciu
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38198453
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
57.300 RON
Profit net
803 RON
Capitaluri proprii
84.902 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 291.656 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 82.751 RON | 262.341 RON | 355.193 RON | 319.388 RON | 318.725 RON | 455.635 RON | 388.448 RON | 276.824 RON | 57.300 RON |
| Profit net | 49.907 RON | 135.302 RON | 127.259 RON | 151.373 RON | 136.475 RON | 248.292 RON | 81.185 RON | -45.858 RON | 803 RON |
| Total active | 56.165 RON | 150.268 RON | 138.723 RON | 181.699 RON | 163.142 RON | 627.265 RON | 305.122 RON | 230.463 RON | 125.410 RON |
| Active imobilizate | — | 1.306 RON | — | — | — | — | — |
Comparație cu 142 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| Active circulante | 56.165 RON | 148.962 RON | 138.723 RON | 181.699 RON | 163.142 RON | 627.265 RON | 305.122 RON | 230.463 RON | 125.410 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 50.307 RON | 135.782 RON | 127.739 RON | 151.853 RON | 136.955 RON | 248.790 RON | 129.975 RON | 84.117 RON | 84.902 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.858 RON | 14.982 RON | 14.303 RON | 32.643 RON | 32.785 RON | 378.740 RON | 175.395 RON | 148.248 RON | 40.508 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | 4 | 1 |
|---|