Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/3824406
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
172.286 RON
Profit net
57.812 RON
Capitaluri proprii
1.862 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 218.634 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 58.387 RON | 47.417 RON | 36.533 RON | 52.354 RON | 63.780 RON | 72.230 RON | 58.096 RON | 275.168 RON | 113.537 RON | 150.908 RON | 146.859 RON | 82.756 RON | 159.090 RON | 210.143 RON | 213.256 RON | 198.202 RON | 172.286 RON |
| Profit net | -31.639 RON | -30.269 RON | -24.985 RON | -10.671 RON | -6.710 RON | -7.083 RON | -15.982 RON | 169.119 RON | -1.009 RON | 35.752 RON |
Comparație cu 190 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2025.
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 16.629 RON |
| 13.119 RON |
| 84.387 RON |
| 112.112 RON |
| 107.983 RON |
| 82.021 RON |
| 57.812 RON |
| Total active | 83.063 RON | 66.310 RON | 54.259 RON | 48.018 RON | 47.424 RON | 46.335 RON | 14.387 RON | 23.000 RON | 25.274 RON | 45.259 RON | 28.991 RON | 19.298 RON | 96.799 RON | 125.164 RON | 120.016 RON | 368.451 RON | 20.586 RON |
|---|
| Active imobilizate | 70.087 RON | 58.087 RON | 51.087 RON | 45.087 RON | 45.087 RON | 45.087 RON | 12.095 RON | — | — | 3.500 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 12.976 RON | 8.223 RON | 3.172 RON | 2.931 RON | 2.337 RON | 1.248 RON | 2.292 RON | 23.000 RON | 25.274 RON | 41.759 RON | 28.991 RON | 19.298 RON | 96.799 RON | 125.164 RON | 120.016 RON | 368.451 RON | 20.586 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -61.623 RON | -91.891 RON | -116.286 RON | -126.956 RON | -133.666 RON | -140.749 RON | -157.731 RON | 12.439 RON | 11.373 RON | 36.802 RON | 17.758 RON | 14.169 RON | 85.437 RON | 113.162 RON | 109.033 RON | 190.924 RON | 1.862 RON |
|---|
| Datorii totale | 144.686 RON | 158.201 RON | 170.545 RON | 174.974 RON | 181.090 RON | 187.084 RON | 172.118 RON | 10.561 RON | 13.901 RON | 8.457 RON | 11.233 RON | 5.129 RON | 11.362 RON | 12.002 RON | 10.983 RON | 177.527 RON | 18.724 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|