Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38298487
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: EPURE GABRIEL
Prin: EPURE GABRIEL
Prin: EPURE GABRIEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
30.092 RON
Profit net
2.560 RON
Capitaluri proprii
36.123 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 84.163 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 53.419 RON | 7.249 RON | 34.186 RON | 170.514 RON | 76.544 RON | 86.419 RON | 30.092 RON |
| Profit net | -558 RON | 38.240 RON | -17.894 RON | 3.362 RON | 148.490 RON | 55.129 RON | 33.323 RON | 2.560 RON |
| Total active | 242 RON | 39.173 RON | 19.993 RON | 4.349 RON | 157.339 RON | 181.069 RON | 51.735 RON | 72.554 RON |
| Active circulante | 242 RON | 39.173 RON | 19.993 RON | 4.349 RON | 157.339 RON | 181.069 RON | 51.735 RON | 72.554 RON |
| Capitaluri proprii |
Comparație cu 3019 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2024.
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -358 RON |
| 37.882 RON |
| 19.988 RON |
| 3.349 RON |
| 151.838 RON |
| 179.967 RON |
| 33.563 RON |
| 36.123 RON |
| Datorii totale | 600 RON | 1.291 RON | 5 RON | 1.000 RON | 5.501 RON | 1.102 RON | 18.172 RON | 36.431 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 |
|---|