Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 8 feb. 2019 și 27 mai 2019.
DEGRESANT CU BICARBONAT SGRASSATORE CHANTE CLAIR 625 ML
Degresant cu bicarbonat Sgrassatore Chante Clair 625 ml
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38334881
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
3.386 RON
Profit net
-3.725 RON
Capitaluri proprii
-116.999 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 44.568 RON | 124.479 RON | 25.296 RON | 12.517 RON | 5.116 RON | 16.177 RON | 4.803 RON | 3.386 RON |
| Profit net | -918 RON | -35.166 RON | -22.953 RON | -24.917 RON | -11.180 RON | -11.000 RON | -3.692 RON | -3.081 RON | -3.725 RON |
| Total active | 2.318 RON | 56.685 RON | 88.431 RON | 75.663 RON | 75.144 RON | 61.024 RON | 81.916 RON | 69.654 RON | 74.831 RON |
| Active circulante | 2.318 RON | 56.685 RON | 88.431 RON | 75.663 RON |
Comparație cu 1093 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 3% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 75.144 RON |
| 61.024 RON |
| 81.916 RON |
| 69.654 RON |
| 74.831 RON |
| Capitaluri proprii | -718 RON | -35.884 RON | -59.404 RON | -84.321 RON | -95.502 RON | -106.502 RON | -110.194 RON | -113.275 RON | -116.999 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.036 RON | 92.569 RON | 147.835 RON | 159.984 RON | 170.646 RON | 167.526 RON | 192.110 RON | 182.929 RON | 191.830 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — |
|---|