Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 7 mar. 2022 și 29 dec. 2025.
LUCRARI REPARATII FERONERIE SI TAMPLARIE PVC
REPARATII FERONERIE SI TAMPLARIE PVC
REPARATII FERONERIE SI TAMPLARIE PVC
REPARATII FERONERIE SI TAMPLARIE PVC
PACHET PLASE INSECTE
SERVICII INTRETINERE FERONERRIE SI TAMPLARIE PVC
Jaluzele interioare
Reparatie jaluzele
Jaluzele interioare
Jaluzele interioare
Jaluzele interioare
Jaluzele interioare - pachet
JALUZELE MEDICALE APOLLO
Rulouri interoare reflexiv Cabinet neurologie:;
Rulouri interoare reflexiv Cabinet interne
PACHET RULOURI INTERIOARE REFLEXIV
PACHET RULOURI INTERIOARE DAY NIGHT
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38421740
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
371.617 RON
Profit net
659 RON
Capitaluri proprii
1.169 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 408.739 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 4.560 RON | 188.888 RON | 218.461 RON | 291.961 RON | 282.968 RON | 280.364 RON | 293.420 RON | 297.383 RON | 371.617 RON |
| Profit net | -79 RON | 7.427 RON | 4.888 RON | 33.663 RON | 1.511 RON | 2.149 RON | 471 RON | 1.495 RON | 659 RON |
| Total active | 5.258 RON | 109.892 RON | 128.932 RON | 211.396 RON | 248.254 RON | 217.550 RON | 139.615 RON | 272.697 RON | 280.642 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — |
Comparație cu 454 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.016 RON |
| 916 RON |
| Active circulante | 5.258 RON | 109.892 RON | 128.932 RON | 211.396 RON | 248.254 RON | 217.550 RON | 139.615 RON | 270.681 RON | 279.726 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 121 RON | 7.548 RON | 12.436 RON | 46.098 RON | 47.609 RON | 49.758 RON | 50.229 RON | 51.724 RON | 1.169 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.137 RON | 102.344 RON | 116.496 RON | 165.298 RON | 200.645 RON | 167.792 RON | 89.386 RON | 220.973 RON | 279.473 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 0 | — | — | — | — | — |
|---|