Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38437860
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: NECULAI LIVIU
Prin: NECULAI LIVIU
Prin: NECULAI LIVIU
Prin: NECULAI LIVIU
Prin: NECULAI LIVIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
3.812.315 RON
Profit net
2.348.023 RON
Capitaluri proprii
269.758 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 2.197.682 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 36.904 RON | 91.801 RON | 49.865 RON | 3.124 RON | 10.000 RON | 92.334 RON | 3.812.315 RON |
| Profit net | 4.351 RON | 2.902 RON | 13.977 RON | 1.351 RON | 813 RON | -92.327 RON | 2.348.023 RON |
| Total active | 19.645 RON | 22.173 RON | 44.067 RON | 28.654 RON | 10.044 RON | 12.052.643 RON | 15.980.870 RON |
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 19.645 RON | 22.173 RON | 44.067 RON | 28.654 RON | 10.044 RON |
Comparație cu 6028 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2024.
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 12.052.643 RON |
| 15.980.870 RON |
| Capitaluri proprii | 5.551 RON | 8.580 RON | 22.557 RON | 22.640 RON | 6.905 RON | 5.257 RON | 269.758 RON |
|---|
| Datorii totale | 14.094 RON | 13.593 RON | 21.510 RON | 6.014 RON | 3.139 RON | 12.047.386 RON | 15.711.112 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|---|