Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38443790
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: AONEŞTEI IOAN-VLĂDUŢ
Prin: AONEŞTEI IOAN-VLĂDUŢ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
388.795 RON
Profit net
181.008 RON
Capitaluri proprii
181.249 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 402.011 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 22.337 RON | 195.614 RON | 223.005 RON | 159.719 RON | 294.523 RON | 288.043 RON | 293.823 RON | 388.795 RON |
| Profit net | 18.951 RON | 144.500 RON | 142.007 RON | 87.602 RON | 197.440 RON | 191.121 RON | 175.980 RON | 181.008 RON |
| Total active | 21.155 RON | 165.696 RON | 164.598 RON | 233.120 RON | 284.253 RON | 199.137 RON | 204.376 RON | 190.334 RON |
| Active circulante | 21.155 RON | 165.696 RON | 164.598 RON | 233.120 RON | 284.253 RON | 199.137 RON | 204.376 RON | 190.334 RON |
| Capitaluri proprii |
Comparație cu 110 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 14), pentru anul 2025.
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 19.151 RON |
| 163.651 RON |
| 162.198 RON |
| 229.800 RON |
| 280.351 RON |
| 191.361 RON |
| 176.220 RON |
| 181.249 RON |
| Datorii totale | 2.004 RON | 2.045 RON | 2.400 RON | 3.320 RON | 3.902 RON | 7.776 RON | 28.156 RON | 9.085 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
|---|