Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 11 sept. 2018 și 4 nov. 2023.
Se afișează cele mai recente 25 din 1.470 atribuiri.
PACHET ALIMENTE
PACHET ALIMENTE
PACHET PRODUSE ALIMENTARE
PACHET ALIMENTE
PACHET ALIMENTE
PACHET ALIMENTE
PACHET ALIMENTE
PACHET ALIMENTE
PACHET ALIMENTE
PACHET ALIMENTE
PACHET ALIMENTE
PACHET ALIMENTE
PACHET ALIMENTE
ULEI
PACHET ALIMENTE
PACHET ALIMENTE
PACHET ALIMENTE
PACHET ALIMENTE
PACHET ALIMENTE
PACHET ALIMENTE
PACHET ALIMENTE
PACHET ALIMENTE
PACHET ALIMENTE
PACHET ALIMENTE
PACHET ALIMENTE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38537894
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-12.
Cifră de afaceri
196.104 RON
Profit net
34.389 RON
Capitaluri proprii
43.674 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 221.326 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 221.482 RON | 282.749 RON | 280.355 RON | 289.360 RON | 299.680 RON | 279.637 RON | 190.835 RON | 196.104 RON |
| Profit net | 0 RON | 40.976 RON | 80.893 RON | 85.385 RON | 97.924 RON | 91.043 RON | 30.922 RON | 18.224 RON | 34.389 RON |
| Total active | 200 RON | 62.297 RON | 122.347 RON | 207.941 RON | 305.767 RON | 169.020 RON | 88.032 RON | 108.795 RON | 99.340 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
Comparație cu 2449 firme din județul Buzău care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 3.069 RON |
| 5.763 RON |
| Active circulante | 200 RON | 62.297 RON | 122.347 RON | 207.941 RON | 305.767 RON | 169.020 RON | 88.032 RON | 105.726 RON | 93.577 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 200 RON | 41.176 RON | 122.069 RON | 207.454 RON | 305.378 RON | 156.422 RON | 87.343 RON | 64.285 RON | 43.674 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 21.121 RON | 278 RON | 487 RON | 389 RON | 12.598 RON | 689 RON | 44.510 RON | 55.666 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|