Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38554526
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: ORBAN LEVENTE
Prin: ORBAN LEVENTE
Prin: ORBAN LEVENTE
Prin: ORBAN LEVENTE
Prin: ORBAN LEVENTE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
13.870 RON
Profit net
4.415 RON
Capitaluri proprii
42.588 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 19.450 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 27.982 RON | 27.596 RON | 14.806 RON | 25.737 RON | 28.035 RON | 27.000 RON | 13.870 RON |
| Profit net | -2.329 RON | 5.702 RON | -5.278 RON | 5.082 RON | 15.069 RON | 11.272 RON | 4.415 RON |
| Total active | 125 RON | 13.274 RON | 7.604 RON | 14.023 RON | 28.493 RON | 42.010 RON | 43.759 RON |
| Active circulante | 125 RON | 13.274 RON | 7.604 RON | 14.023 RON | 28.493 RON | 42.010 RON | 43.759 RON |
| Capitaluri proprii | -2.129 RON | 12.028 RON | 6.749 RON | 11.831 RON |
Comparație cu 370 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 26.900 RON |
| 38.172 RON |
| 42.588 RON |
| Datorii totale | 2.254 RON | 1.246 RON | 855 RON | 2.192 RON | 1.593 RON | 3.838 RON | 1.171 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | — | — | 1 | — | — |
|---|