Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 3 apr. 2025 și 1 oct. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 127 atribuiri.
Furnizare inclusiv montaj anvelope iarna 185/65R15
LINGLONG 165/70R14C 89/87R GREENMAX VAN 4SEASON 6PR MS 3PMSF (E-9.2)
pachet diverse anvelope CL
ANVELOPE 245/70
piese tractor U650 CL
MONTAT +ANVELOPE
anvelopa remorca forestiera CL
STERGATOARE IL 34 DAS
INEL 15X2.5
ULEI H46 1L
VULCANIZARE ANVELOPA TURISM
anvelope
ULEI,ANTIGEL
Pachet anvelope si jante
ANV. GALAXY 10-16.5 10PR BEEFY BABY III TL INDUSTRIAL
SCHIMB AVVELOPE UL 34 DAS
Furnizare anvelope si baterie
anvelope si camere aer tractor John Deere CL
ANV. RIKEN V215/65R16 102H XL SUMMER 3 SUV 325023 VARA
ULEI CASTROL, BEC H11
inlocuit anvelope 5 autovehicole IL 04CJI, B140,142,143,144 AEC
anvelope auto 04CJI, B140,142,143,144 AEC
servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare și echilibrare pentru zona Slobozia + subunitățil
BEC 12V/5W T10 8GP 003 594-121 HELLA
SERVICII MONTARE+ECHILIBRARE 12"-16" JANTA FIER
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/38559256
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
8.471.957 RON
Profit net
307.607 RON
Capitaluri proprii
307.847 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 5.494.862 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — |
Comparație cu 329 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 187.442 RON |
| 219.434 RON |
| 88.819 RON |
| 38.790 RON |
| 51.378 RON |
| 141.925 RON |
| 3.277.955 RON |
| 8.471.957 RON |
| Profit net | -451 RON | 17.828 RON | 8.963 RON | -7.812 RON | -3.443 RON | 8.301 RON | 15.297 RON | 272.669 RON | 307.607 RON |
|---|
| Total active | 246 RON | 58.924 RON | 71.746 RON | 18.961 RON | 20.144 RON | 26.475 RON | 45.253 RON | 1.299.787 RON | 4.179.423 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 4.745 RON | 629.393 RON |
|---|
| Active circulante | 246 RON | 58.924 RON | 71.746 RON | 18.961 RON | 20.144 RON | 26.475 RON | 45.253 RON | 1.295.042 RON | 3.550.030 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -251 RON | 17.577 RON | 26.540 RON | 13.728 RON | 10.285 RON | 18.585 RON | 33.882 RON | 306.551 RON | 307.847 RON |
|---|
| Datorii totale | 497 RON | 41.347 RON | 45.206 RON | 5.233 RON | 9.859 RON | 7.890 RON | 11.371 RON | 993.236 RON | 3.876.437 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 6 |
|---|