Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38559914
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
333.548 RON
Profit net
-74.195 RON
Capitaluri proprii
75.843 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 380.419 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 25.774 RON | 102.907 RON | 283.261 RON | 130.765 RON | 230.487 RON | 297.152 RON | 333.548 RON |
| Profit net | 0 RON | 22.251 RON | 61.283 RON | 200.484 RON | 87.994 RON | 181.789 RON | 165.037 RON | -74.195 RON |
| Total active | 327 RON | 22.578 RON | 100.947 RON | 315.018 RON | 412.387 RON | 596.488 RON | 343.280 RON | 220.972 RON |
| Active imobilizate | 127 RON | 127 RON | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante |
Comparație cu 496 firme din județul Ilfov care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2024.
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 200 RON |
| 22.451 RON |
| 100.947 RON |
| 315.018 RON |
| 412.387 RON |
| 596.488 RON |
| 343.280 RON |
| 220.972 RON |
| Capitaluri proprii | 200 RON | 22.451 RON | 83.734 RON | 284.218 RON | 372.212 RON | 554.001 RON | 257.038 RON | 75.843 RON |
|---|
| Datorii totale | 127 RON | 127 RON | 17.213 RON | 30.800 RON | 40.175 RON | 42.487 RON | 86.242 RON | 145.129 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|