Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38662820
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: LAZĂR ANA
Prin: LAZĂR ANA
Prin: LAZĂR ANA
Prin: LAZĂR ANA
Prin: LAZĂR ANA
Prin: LAZĂR ANA
Prin: LAZĂR ANA
Prin: LAZĂR ANA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
109.950 RON
Profit net
44.360 RON
Capitaluri proprii
44.636 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 99.268 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 32.020 RON | 36.740 RON | 32.130 RON | 35.950 RON | 52.780 RON | 60.440 RON | 74.920 RON | 109.950 RON |
| Profit net | 7.497 RON | 10.946 RON | 2.514 RON | 1.764 RON | 7.804 RON | 20.882 RON | 17.859 RON | 44.360 RON |
| Total active | 7.980 RON | 11.607 RON | 13.907 RON | 17.743 RON | 25.250 RON | 23.755 RON | 22.273 RON | 54.780 RON |
| Active imobilizate | 306 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 7.674 RON |
Comparație cu 110 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 69), pentru anul 2025.
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 11.607 RON |
| 13.907 RON |
| 17.743 RON |
| 25.250 RON |
| 23.755 RON |
| 22.273 RON |
| 54.780 RON |
| Capitaluri proprii | 7.697 RON | 11.146 RON | 13.660 RON | 15.424 RON | 23.228 RON | 21.085 RON | 19.444 RON | 44.636 RON |
|---|
| Datorii totale | 283 RON | 461 RON | 247 RON | 2.319 RON | 2.022 RON | 2.670 RON | 2.829 RON | 10.144 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | — | — | — | — | — | — |
|---|