Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

M.

METALMILLING S.R.L.

Sat Sîntu, Comuna Lunca, Mureș
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
38761912
Nr. reg.
J26/125/2018
Înființată
29/01/2018
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
2562

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

845,8 K RON

2025

Profit net

152 K RON

2025

Angajați

4

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
2562 — Fabricarea articolelor de feronerie
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2018-03-30

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 29/01/2018

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. SÎNTU, Nr. 125, CP 547379, Sat Sîntu, Comuna Lunca, Mureș, Romania
Cod poștal
547379
Data înregistrării
29/01/2018

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/38761912

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei METALMILLING S.R.L. este 38761912.

METALMILLING S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J26/125/2018, din data de 29/01/2018.

METALMILLING S.R.L. are sediul social la adresa Str. SÎNTU, Nr. 125, CP 547379, Sat Sîntu, Comuna Lunca, Mureș, România.

Activitatea principală este CAEN 2562 — Fabricarea articolelor de feronerie.

Nu, METALMILLING S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, METALMILLING S.R.L. este activă.

În 2025, METALMILLING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 845.811 RON, cu 4 angajați.

Companii similare

TEXEL INDUSTRY SRL
Loc. Luduş, Oraş Luduş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TURBO LOGIC SRL
Sat Cristeşti, Comuna Cristeşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ELITEX PRODEXIM SRL
Sat Ceuaşu de Cîmpie, Comuna Ceuaşu de Cîmpie
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
KOFEROM SRL
Municipiul Târgu Mureş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ATELIERUL FIERARULUI GANJ SRL
Sat Răzoare, Comuna Miheşu de Cîmpie
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SOV-INOX 2018 S.R.L.
Loc. Sovata, Oraş Sovata
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PEFEM SRL
Sat Ciba, Comuna Crăciuneşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MANUTECH CNC S.R.L.
Sat Pietriş, Comuna Deda
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
TEXEL INDUSTRY SRLLoc. Luduş, Oraş LuduşMureşFabricarea articolelor de feronerie
TURBO LOGIC SRLSat Cristeşti, Comuna CristeştiMureşFabricarea articolelor de feronerie
ELITEX PRODEXIM SRLSat Ceuaşu de Cîmpie, Comuna Ceuaşu de CîmpieMureşFabricarea articolelor de feronerie
KOFEROM SRLMunicipiul Târgu MureşMureşFabricarea articolelor de feronerie
ATELIERUL FIERARULUI GANJ SRLSat Răzoare, Comuna Miheşu de CîmpieMureşFabricarea articolelor de feronerie
SOV-INOX 2018 S.R.L.Loc. Sovata, Oraş SovataMureşFabricarea articolelor de feronerie
PEFEM SRLSat Ciba, Comuna CrăciuneştiMureşFabricarea articolelor de feronerie
MANUTECH CNC S.R.L.Sat Pietriş, Comuna DedaMureşFabricarea articolelor de feronerie

Contact

Str. SÎNTU, Nr. 125, CP 547379 · Sat Sîntu, Comuna Lunca, Mureș

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
845.811 RON+3%
Profit net
152.009 RON−31%
Angajați
4
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
30 mar. 2018

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Mureș
  • Firme din Sîntu
  • Firme cu același domeniu: Fabricarea articolelor de feronerie
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).

  • CARLA EXPRESS AUTO S.R.L.Cluj · radiată

    Prin: TODEA DĂNUȚ

  • CARLA INTERCOM LOGISTIC S.R.L.Cluj · radiată

    Prin: TODEA DĂNUȚ

  • DRIVE SELECT AUTO S.R.L.Cluj · radiată

    Prin: TODEA DĂNUȚ

  • VOLA PUBLIS SRLCluj

    Prin: TODEA DĂNUȚ

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

Cifră de afaceri

845.811 RON

3,2%

Profit net

152.009 RON

-31,0%

Capitaluri proprii

426.164 RON

17,4%

Număr mediu salariați

4

33,3%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 877.572 RON

78din 100Risc scăzut — clasa A

Cum a fost calculat

  • LichiditateAcceptabilă14/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
1,23

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,23

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
32,5 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
18 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
24,1 %
Cifră de afaceri / salariat
211.453 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator20182019202020212022202320242025
Cifră de afaceri252.023 RON341.032 RON

Comparație cu 200 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 25), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri845.811 RON
    P25 94.804 RONMediană 375.869 RONP75 1.185.317 RON

    Peste 67% dintre firmele comparabile

  • Profit net152.009 RON
    P25 -3.366 RONMediană 19.021 RONP75 129.112 RON

    Peste 79% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați4
    P25 1Mediană 3P75 7

    Peste 67% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat211.453 RON
    P25 104.497 RONMediană 186.448 RONP75 327.247 RON

    Peste 55% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

186.516 RON
272.809 RON
523.884 RON
483.232 RON
819.507 RON
845.811 RON
Profit net40.278 RON45.404 RON-31.564 RON17.613 RON167.374 RON67.274 RON220.190 RON152.009 RON
Total active135.702 RON167.491 RON98.599 RON83.732 RON435.074 RON417.083 RON635.818 RON631.257 RON
Active imobilizate63.850 RON44.466 RON25.082 RON6.117 RON96.185 RON292.476 RON420.445 RON378.751 RON
Active circulante71.852 RON123.025 RON73.517 RON77.615 RON338.889 RON124.607 RON215.373 RON252.506 RON
Capitaluri proprii40.478 RON85.882 RON54.318 RON71.931 RON207.105 RON229.813 RON363.043 RON426.164 RON
Datorii totale95.224 RON81.609 RON44.281 RON11.801 RON227.969 RON187.270 RON272.775 RON205.093 RON
Număr mediu salariați24333334

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă