Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38787491
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BARABASI CRISTIAN
Prin: BARABASI CRISTIAN
Prin: BARABASI CRISTIAN
Prin: BARABASI CRISTIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
208.808 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
257.757 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 275.623 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 87.660 RON | 494.515 RON | 9.303 RON | 382.462 RON | 208.808 RON | — | — | — |
| Profit net | 49.434 RON | 111.617 RON | -45.207 RON | 150.220 RON | 818 RON | -275 RON | -9.051 RON | 0 RON |
| Total active | 135.652 RON | 215.611 RON | 324.172 RON | 410.315 RON | 420.777 RON | 395.392 RON | 351.954 RON | 351.955 RON |
| Active circulante | 135.652 RON | 215.611 RON | 324.172 RON | 410.315 RON | 420.777 RON | 395.392 RON | 351.954 RON | 351.955 RON |
| Capitaluri proprii |
Comparație cu 1225 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2022.
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 49.634 RON |
| 161.252 RON |
| 116.045 RON |
| 266.265 RON |
| 267.084 RON |
| 266.808 RON |
| 257.757 RON |
| 257.757 RON |
| Datorii totale | 86.018 RON | 54.359 RON | 208.127 RON | 144.050 RON | 153.693 RON | 128.584 RON | 94.197 RON | 94.198 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
|---|