Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 26 feb. 2018 și 25 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 165 atribuiri.
servicii de igienizare si vidanjare fose septice
Cursuri de Coregrafie
vidanjare -60
vidanjare
vidanjare
Serviciu vidanjare
servicii de igienizare si vidanjare fose septice
Curs Coregrafie
servicii de igienizare si vidanjare fose septice
Curs Coregrafie
Servicii de vidanjare fose septice
servicii de igienizare si vidanjare fose septice
servicii de igienizare si vidanjare fose septice
servicii de igienizare si vidanjare fose septice
Curs Coregrafie Dans
vidanjare
Vidanjare fose septice
Servicii de golire a puturilor de decantare sau a foselor septice (Rev.2
vidanjare
Curs dans
Servicii de golire si igienizare a foselor septice
vidanjare
Servicii de golire a puturilor de decantare
Servicii de vidanjare fose septice
SERVICII DE GOLIRE A PUTURILOR DE DECANTARE SAU A FOSELOR SEPTICE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38792790
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
252.909 RON
Profit net
55.332 RON
Capitaluri proprii
34.542 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 238.780 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 11.961 RON | 21.340 RON | 54.669 RON | 95.426 RON | 108.282 RON | 131.033 RON | 252.909 RON |
| Profit net | 6.136 RON | 2.840 RON | 1.024 RON | -574 RON | -9.980 RON | -11.050 RON | 55.332 RON |
| Total active | 6.449 RON | 8.261 RON | 19.265 RON | 23.839 RON | 43.808 RON | 45.961 RON | 100.899 RON |
| Active circulante | 6.449 RON | 8.261 RON | 19.265 RON | 23.839 RON | 43.808 RON | 45.961 RON | 100.899 RON |
| Capitaluri proprii | 6.336 RON | 3.040 RON | 4.064 RON | 3.490 RON |
Comparație cu 259 firme din România cu același domeniu de activitate (CAEN 37), pentru anul 2024.
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -9.740 RON |
| -20.790 RON |
| 34.542 RON |
| Datorii totale | 113 RON | 5.221 RON | 15.201 RON | 20.349 RON | 53.548 RON | 66.751 RON | 66.357 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 |
|---|