Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

MM

MELTER MG CONSTRUCT S.R.L.

Sat Șura Mare, Comuna Șura Mare, Sibiu
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
38798326
Nr. reg.
J32/145/2018
Înființată
2 feb. 2018
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4331

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

23,9 K RON

2024

Profit net

-45,7 K RON

2024

Angajați

1

2024

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4331 — Lucrări de ipsoserie
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Contracte de achiziții publice

Atribuiri înregistrate

2

Valoare totală atribuită

48.500 RON

Autorități contractante

2

Atribuiri publicate între 11 iul. 2022 și 24 aug. 2022.

DA31232210SEAP
Potrivit după CUI

Lucrări de înlocuire instalații sanitare, hidroizolație, montaj gresie și faianță.

Autoritatea contractantă
GRADINITA CU PP nr 14 SIBIU
Valoare atribuită:
13.500 RON
Publicat:
24 aug. 2022
DA30987093SEAP
Potrivit după CUI

Lucrări de reparații acoperiș Școala Buia

Autoritatea contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SEICA MARE
Valoare atribuită:
35.000 RON
Publicat:
11 iul. 2022

Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. ANDREI ȘAGUNA, Nr. 509, CP 557265, Sat Șura Mare, Comuna Șura Mare, Sibiu, Romania
Telefon
0741937780
Cod poștal
557265
Data înregistrării
02/02/2018

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/38798326

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei MELTER MG CONSTRUCT S.R.L. este 38798326.

MELTER MG CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J32/145/2018, din data de 02/02/2018.

MELTER MG CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Str. ANDREI ȘAGUNA, Nr. 509, CP 557265, Sat Șura Mare, Comuna Șura Mare, Sibiu, România.

Activitatea principală este CAEN 4331 — Lucrări de ipsoserie.

Nu, MELTER MG CONSTRUCT S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, MELTER MG CONSTRUCT S.R.L. este activă.

În 2024, MELTER MG CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 23.937 RON, cu 1 angajați.

Companii similare

FAUR JUNIOR CONSTRUCT S.R.L.
Sat Şura Mică, Comuna Şura Mică
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
RUJAN DESIGN S.R.L.
Municipiul Sibiu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
IOSIV CONSTRUCT INTERIOARE S.R.L.
Sat Vurpăr, Comuna Vurpăr
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
LONY-CONS-CIS S.R.L.
Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CIPI TENCUIELI S.R.L.
Municipiul Sibiu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
QUALITY CONSTRUCT RAZVAN S.R.L.
Sat Agârbiciu, Comuna Axente Sever
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
LIBCONSTRUCT DESIGN S.R.L.
Sat Vurpăr, Comuna Vurpăr
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ROMIRM CONSTRUCT S.R.L.
Municipiul Sibiu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
FAUR JUNIOR CONSTRUCT S.R.L.Sat Şura Mică, Comuna Şura MicăSibiuLucrări de ipsoserie
RUJAN DESIGN S.R.L.Municipiul SibiuSibiuLucrări de ipsoserie
IOSIV CONSTRUCT INTERIOARE S.R.L.Sat Vurpăr, Comuna VurpărSibiuLucrări de ipsoserie
LONY-CONS-CIS S.R.L.Loc. Cisnădie, Oraş CisnădieSibiuLucrări de ipsoserie
CIPI TENCUIELI S.R.L.Municipiul SibiuSibiuLucrări de ipsoserie
QUALITY CONSTRUCT RAZVAN S.R.L.Sat Agârbiciu, Comuna Axente SeverSibiuLucrări de ipsoserie
LIBCONSTRUCT DESIGN S.R.L.Sat Vurpăr, Comuna VurpărSibiuLucrări de ipsoserie
ROMIRM CONSTRUCT S.R.L.Municipiul SibiuSibiuLucrări de ipsoserie

Contact

0741937780

Str. ANDREI ȘAGUNA, Nr. 509, CP 557265 · Sat Șura Mare, Comuna Șura Mare, Sibiu

Situație financiară

Anul 2024

Cifră de afaceri
23.937 RON−53%
Profit net
-45.677 RON−21%
Angajați
1
Vezi toți anii

Explorează

  • Firme din Sibiu
  • Firme din Șura Mare
  • Firme cu același domeniu: Lucrări de ipsoserie
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

  • Pierdere netă în 2024
  • Capitaluri proprii negative în 2024 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 53% în 2024
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 598% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.17) — activele circulante nu acoperă datoriile
  • Ultima situație financiară depusă este pentru 2024

Cifră de afaceri

23.937 RON

-52,7%

Profit net

-45.677 RON

-21,4%

Capitaluri proprii

-83.075 RON

-122,1%

Număr mediu salariați

1

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 31.494 RON

10din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateCritică2/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2024

Lichiditate curentă
0,17

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,17

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
598,2 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-190,8 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-273,9 %
Cifră de afaceri / salariat
23.937 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator2018201920202021202220232024
Cifră de afaceri109.680 RON58.050 RON—45.180 RON

Comparație cu 886 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2024.

  • Cifră de afaceri23.937 RON
    P25 54.256 RONMediană 200.237 RONP75 687.756 RON

    Peste 16% dintre firmele comparabile

  • Profit net-45.677 RON
    P25 -8.739 RONMediană 15.352 RONP75 92.613 RON

    Peste 12% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați1
    P25 1Mediană 2P75 4

    Peste 45% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat23.937 RON
    P25 75.287 RONMediană 143.128 RONP75 284.118 RON

    Peste 7% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

102.610 RON
50.573 RON
23.937 RON
Profit net93.792 RON52.889 RON-6.675 RON17.893 RON74.026 RON-37.638 RON-45.677 RON
Total active106.978 RON53.265 RON54.515 RON55.730 RON148.200 RON39.642 RON16.674 RON
Active circulante106.978 RON53.265 RON54.515 RON55.730 RON148.200 RON39.642 RON16.674 RON
Capitaluri proprii93.992 RON146.881 RON31.932 RON49.826 RON74.266 RON-37.398 RON-83.075 RON
Datorii totale12.986 RON-93.616 RON17.599 RON5.904 RON73.934 RON77.040 RON99.749 RON
Număr mediu salariați——11111

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă