Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
ML

ME LNG CONSTRUCT S.R.L.

Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
38905422
Nr. reg.
J12/630/2018
Înființată
21/02/2018
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4110

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

1,1 mil. RON

2024

Profit net

238,4 K RON

2024

Angajați

2

2024

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4110 — Dezvoltare (promovare) imobiliară
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2021-03-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 21/02/2018

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. EPISCOP MARTON ARON, Nr. 1, Et. P+E, Ap. 2, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, Romania
Telefon
0745366960
Cod poștal
400362
Data înregistrării
21/02/2018

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/38905422

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei ME LNG CONSTRUCT S.R.L. este 38905422.

ME LNG CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J12/630/2018, din data de 21/02/2018.

ME LNG CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Str. EPISCOP MARTON ARON, Nr. 1, Et. P+E, Ap. 2, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, România.

Activitatea principală este CAEN 4110 — Dezvoltare (promovare) imobiliară.

Nu, ME LNG CONSTRUCT S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, ME LNG CONSTRUCT S.R.L. este activă.

În 2024, ME LNG CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.138.106 RON, cu 2 angajați.

Companii similare

SCALA ȘASE S.R.L.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
AMS RESIDENTIAL REIT S.A.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ALF FRUNZISULUI S.R.L.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
1 ST RESIDENCE S.R.L.
Sat Floreşti, Comuna Floreşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
NERVIA SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
NHC IMOBILIAR SELECT S.R.L.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
K & R IMOBIL INVEST SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
RIVA RED INVEST S.R.L.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
SCALA ȘASE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaClujDezvoltare (promovare) imobiliară
AMS RESIDENTIAL REIT S.A.Municipiul Cluj-NapocaClujDezvoltare (promovare) imobiliară
ALF FRUNZISULUI S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaClujDezvoltare (promovare) imobiliară
1 ST RESIDENCE S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiClujDezvoltare (promovare) imobiliară
NERVIA SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujDezvoltare (promovare) imobiliară
NHC IMOBILIAR SELECT S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaClujDezvoltare (promovare) imobiliară
K & R IMOBIL INVEST SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujDezvoltare (promovare) imobiliară
RIVA RED INVEST S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaClujDezvoltare (promovare) imobiliară

Contact

0745366960

Str. EPISCOP MARTON ARON, Nr. 1, Et. P+E, Ap. 2 · Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

Situație financiară

Anul 2024

Cifră de afaceri
1.138.106 RON−76%
Profit net
238.434 RON>+999%
Angajați
2
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 mar. 2021

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Cluj
  • Firme din Cluj-Napoca
  • Firme cu același domeniu: Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).

  • ACCES PRODUCTS S.R.L.Maramureş · radiată

    Prin: LUNG MARIUS

  • AD LUNG CONSTRUCT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂCluj

    Prin: LUNG MARIUS

  • SUIRAM & EMY SRLCluj

    Prin: LUNG MARIUS

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Cifra de afaceri a scăzut cu 76% în 2024
  • Ultima situație financiară depusă este pentru 2024

Cifră de afaceri

1.138.106 RON

-76,0%

Profit net

238.434 RON

3.631,9%

Capitaluri proprii

1.461.563 RON

19,5%

Număr mediu salariați

2

100,0%

Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 458.983 RON

65din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateAcceptabilă14/25
  • CapitalizareAcceptabilă12/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2024

Lichiditate curentă
1,24

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,24

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
77 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
21 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
3,7 %
Cifră de afaceri / salariat
569.053 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator2021202220232024
Cifră de afaceri—3.959.784 RON4.744.093 RON1.138.106 RON
Profit net0 RON1.344.597 RON

Comparație cu 2273 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2024.

  • Cifră de afaceri1.138.106 RON
    P25 39.227 RONMediană 185.513 RONP75 748.518 RON

    Peste 81% dintre firmele comparabile

  • Profit net238.434 RON
    P25 -21.866 RONMediană 6.429 RONP75 118.916 RON

    Peste 83% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați2
    P25 1Mediană 1P75 3

    Peste 67% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat569.053 RON
    P25 58.044 RONMediană 131.396 RONP75 310.579 RON

    Peste 85% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
6.389 RON
238.434 RON
Total active4.453.243 RON7.332.324 RON5.710.700 RON6.363.804 RON
Active imobilizate8.611 RON16.108 RON340.518 RON285.951 RON
Active circulante4.444.632 RON7.316.216 RON5.370.182 RON6.077.853 RON
Capitaluri proprii200 RON1.344.797 RON1.223.129 RON1.461.563 RON
Datorii totale4.453.043 RON5.987.527 RON4.487.571 RON4.902.241 RON
Număr mediu salariați1112