Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

HU

HALFWAY UP S.R.L.

Municipiul Iaşi, Iaşi
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
39080889
Nr. reg.
J22/737/2018
Înființată
23/03/2018
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
6209

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

727,1 K RON

2024

Profit net

312,2 K RON

2024

Angajați

1

2024

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
6209 — Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2021-08-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 23/03/2018

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Bucium, Nr. 10A, Et. 1, CP 700275, camera 2, Municipiul Iaşi, Iaşi, Romania
Telefon
0745304611
Cod poștal
700275
Data înregistrării
23/03/2018

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/39080889

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei HALFWAY UP S.R.L. este 39080889.

HALFWAY UP S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J22/737/2018, din data de 23/03/2018.

HALFWAY UP S.R.L. are sediul social la adresa Str. Bucium, Nr. 10A, Et. 1, CP 700275, camera 2, Municipiul Iaşi, Iaşi, România.

Activitatea principală este CAEN 6209 — Alte activități de servicii privind tehnologia informației.

Nu, HALFWAY UP S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, HALFWAY UP S.R.L. este activă.

În 2024, HALFWAY UP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 727.135 RON, cu 1 angajați.

Companii similare

IT TECH MASTERS SRL
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
DESMOND DEVELOPMENT SRL
Sat Hlincea, Comuna Ciurea
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
FULL TIME DEV S.R.L.
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
VANDER TECH S.R.L.
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SAHARDWARE SOLUTIONS S.R.L.
Sat Aroneanu, Comuna Aroneanu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ITON S.R.L.
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
BITRONIS S.R.L.
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
L&M CONSULTING S.R.L.
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
IT TECH MASTERS SRLMunicipiul IaşiIaşiAlte activități de servicii privind tehnologia informației
DESMOND DEVELOPMENT SRLSat Hlincea, Comuna CiureaIaşiAlte activități de servicii privind tehnologia informației
FULL TIME DEV S.R.L.Municipiul IaşiIaşiAlte activități de servicii privind tehnologia informației
VANDER TECH S.R.L.Municipiul IaşiIaşiAlte activități de servicii privind tehnologia informației
SAHARDWARE SOLUTIONS S.R.L.Sat Aroneanu, Comuna AroneanuIaşiAlte activități de servicii privind tehnologia informației
ITON S.R.L.Municipiul IaşiIaşiAlte activități de servicii privind tehnologia informației
BITRONIS S.R.L.Municipiul IaşiIaşiAlte activități de servicii privind tehnologia informației
L&M CONSULTING S.R.L.Municipiul IaşiIaşiAlte activități de servicii privind tehnologia informației

Contact

0745304611

Str. Bucium, Nr. 10A, Et. 1, CP 700275, camera 2 · Municipiul Iaşi, Iaşi

Situație financiară

Anul 2024

Cifră de afaceri
727.135 RON−19%
Profit net
312.239 RON−2%
Angajați
1
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 aug. 2021

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Iaşi
  • Firme cu același domeniu: Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).

Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.

Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Ultima situație financiară depusă este pentru 2024

Cifră de afaceri

727.135 RON

-19,0%

Profit net

312.239 RON

-2,3%

Capitaluri proprii

312.998 RON

-2,1%

Număr mediu salariați

1

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 1.064.871 RON

81din 100Risc scăzut — clasa A

Cum a fost calculat

  • LichiditateExcelentă25/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2024

Lichiditate curentă
4,04

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
4,04

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
22,1 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
42,9 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
77,8 %
Cifră de afaceri / salariat
727.135 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator20192021202220232024
Cifră de afaceri207.161 RON641.930 RON936.313 RON897.677 RON727.135 RON
Profit net

Comparație cu 1706 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2024.

  • Cifră de afaceri727.135 RON
    P25 121.107 RONMediană 312.319 RONP75 563.356 RON

    Peste 82% dintre firmele comparabile

  • Profit net312.239 RON
    P25 37.799 RONMediană 192.022 RONP75 360.085 RON

    Peste 69% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați1
    P25 1Mediană 1P75 1

    Peste 80% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat727.135 RON
    P25 188.497 RONMediană 313.552 RONP75 488.296 RON

    Peste 91% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

96.830 RON
500.826 RON
420.441 RON
319.518 RON
312.239 RON
Total active99.348 RON575.721 RON441.022 RON338.800 RON401.574 RON
Active imobilizate6.179 RON45.994 RON45.288 RON44.583 RON43.877 RON
Active circulante93.169 RON529.727 RON395.734 RON294.217 RON357.697 RON
Capitaluri proprii96.985 RON501.066 RON420.681 RON319.759 RON312.998 RON
Datorii totale2.363 RON74.655 RON20.341 RON19.041 RON88.576 RON
Număr mediu salariați—1111

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă