Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 16 apr. 2025 și 23 iul. 2025.
LUCRARE DE RENOVARE CONFECTII METALICE USOARE PENTRU OBIECTIV SERA-CORP C3
Reabilitare acoperis imobil corp C2, cu invelitoare ventialata.
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/39149505
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.263.096 RON
Profit net
1.537 RON
Capitaluri proprii
91.404 RON
Număr mediu salariați
7
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 847.027 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 300.884 RON | 267.812 RON |
Comparație cu 5011 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 916.308 RON |
| 503.979 RON |
| 256.569 RON |
| 443.277 RON |
| 390.012 RON |
| 1.263.096 RON |
| Profit net | 1.972 RON | 22.949 RON | 28.393 RON | 19.732 RON | 592 RON | 5.979 RON | 8.251 RON | 1.537 RON |
|---|
| Total active | 20.679 RON | 404.894 RON | 748.218 RON | 881.089 RON | 1.024.690 RON | 1.408.658 RON | 1.416.734 RON | 1.500.767 RON |
|---|
| Active circulante | 20.679 RON | 404.894 RON | 748.218 RON | 881.089 RON | 1.024.690 RON | 1.408.658 RON | 1.416.734 RON | 1.500.767 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.972 RON | 26.921 RON | 55.313 RON | 75.045 RON | 75.637 RON | 81.616 RON | 89.867 RON | 91.404 RON |
|---|
| Datorii totale | 16.707 RON | 377.973 RON | 692.905 RON | 806.044 RON | 949.053 RON | 1.327.042 RON | 1.326.867 RON | 1.409.363 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 7 | 13 | 6 | 10 | 8 | 6 | 7 |
|---|