Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39174550
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STOICESCU FLORIN-DAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
98.277 RON
Profit net
19.803 RON
Capitaluri proprii
20.448 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 154.315 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 48.953 RON | 82.571 RON | 150.653 RON | 287.907 RON | 53.050 RON | 37.329 RON | 238.986 RON | 98.277 RON |
| Profit net | 29.159 RON | 72.923 RON | 141.453 RON | 273.425 RON | 8.375 RON | -34.544 RON | 152.310 RON | 19.803 RON |
| Total active | 39.862 RON | 102.619 RON | 243.826 RON | 357.310 RON | 360.246 RON | 272.111 RON | 260.048 RON | 192.742 RON |
| Active circulante | 39.862 RON | 102.619 RON | 243.826 RON | 357.310 RON | 360.246 RON | 272.111 RON | 260.048 RON | 192.742 RON |
| Capitaluri proprii |
Comparație cu 462 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 68), pentru anul 2025.
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 29.359 RON |
| 102.282 RON |
| 243.736 RON |
| 344.529 RON |
| 352.904 RON |
| 269.447 RON |
| 251.756 RON |
| 20.448 RON |
| Datorii totale | 10.503 RON | 337 RON | 90 RON | 12.781 RON | 7.342 RON | 2.664 RON | 8.292 RON | 172.294 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|