Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 14 nov. 2018 și 24 iun. 2019.
Reabilitare acoperis Colegiul Tehnic A.T Laurian corp B
Reabilitare acoperis sediu gospodarie comunala - Agnita
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 29 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39300364
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-29.
Cifră de afaceri
385.325 RON
Profit net
114.178 RON
Capitaluri proprii
129.179 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 146.986 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 205.489 RON | 162.670 RON | 59.740 RON | 72.300 RON | 17.000 RON | 44.000 RON | 26.208 RON | 385.325 RON |
| Profit net | 124.054 RON | 5.253 RON | 51.896 RON | 97 RON | 7.747 RON | 45.009 RON | -34.978 RON | 114.178 RON |
| Total active | 163.629 RON | 137.999 RON | 186.800 RON | 123.180 RON | 125.977 RON | 138.779 RON | 107.135 RON | 138.939 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante |
Comparație cu 864 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 163.629 RON |
| 137.999 RON |
| 186.800 RON |
| 123.180 RON |
| 125.977 RON |
| 138.779 RON |
| 107.135 RON |
| 138.939 RON |
| Capitaluri proprii | 124.054 RON | 117.218 RON | 169.114 RON | 117.315 RON | 124.966 RON | 136.475 RON | 101.497 RON | 129.179 RON |
|---|
| Datorii totale | 39.575 RON | 20.781 RON | 17.686 RON | 5.865 RON | 1.011 RON | 2.304 RON | 5.638 RON | 9.760 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 3 |
|---|