Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 9 dec. 2016 și 7 iul. 2022.
Se afișează cele mai recente 25 din 55 atribuiri.
Cutii de arhivare
Achizitie cutii arhivare
Achizitionare cutii de arhivare pentru primaria Horia, judetul Neamt
Cutii de arhivare
CUTII DE ARHIVARE
Cutii arhivare
Cutii de arhivare
Cutii de arhivare
Cutii de arhivare
MATERIALE ARHIVA
Achizitie cutii de arhivare
Cutii de arhivare
Cutii de arhivare
Achizitionare cutii de arhivare pentru primaria Comunei Horia, judetul Neamt
Cutii arhivare
Carton duplex pentru coperti de legatorie si Cutii de arhivare
Achizitie cutii de arhiva cu capac format A4, intarite cu panza de legatorie
Cutii de arhivare
Cutii de arhiva cu capac format A4, intarite pe cant cu panza de legatorie.
Cutii arhivare cu capac format A4
Achizitionare cutii de arhivare pentru comuna Horia, judetul Neamt
Achizitionare cutii de arhivare pentru comuna Horia, judetul Neamt
ACHIZITIE CUTII DE ARHIVARE
Achizitionare cutii de arhivare pentru primaria comunei Horia, judetul Neamt
Cutii de arhiva cu capac format A4, intarite pe cant cu panza de legatorie,
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/3932416
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
11.509 RON
Profit net
-109 RON
Capitaluri proprii
675 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 215.712 RON | 121.285 RON | 188.062 RON | 285.919 RON | 55.572 RON | 6.613 RON | 5.603 RON | 42.537 RON | 30.570 RON | 65.600 RON | 20.351 RON | 26.413 RON | 28.026 RON | 11.509 RON | — | — | — |
| Profit net | 61.507 RON | 27.572 RON | 83.674 RON | 169.147 RON | 22.007 RON | -10.596 RON | -14.221 RON | 7.535 RON | -5.538 RON | 40.483 RON | 17.638 RON | 19.936 RON |
Comparație cu 44 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 18), pentru anul 2022.
Peste 11% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 23.467 RON |
| 9.149 RON |
| -289 RON |
| 633 RON |
| -109 RON |
| Total active | 165.021 RON | 145.810 RON | 223.230 RON | 270.475 RON | 81.583 RON | 72.851 RON | 58.281 RON | 68.823 RON | 19.729 RON | 59.755 RON | 77.288 RON | 97.066 RON | 117.699 RON | 11.512 RON | 5.230 RON | 5.928 RON | 5.757 RON |
|---|
| Active imobilizate | 25.292 RON | 21.306 RON | 5.611 RON | 4.789 RON | 3.189 RON | 1.588 RON | 633 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 139.729 RON | 124.504 RON | 217.619 RON | 265.686 RON | 78.394 RON | 71.263 RON | 57.648 RON | 68.823 RON | 19.729 RON | 59.755 RON | 77.288 RON | 97.066 RON | 117.699 RON | 11.512 RON | 5.230 RON | 5.928 RON | 5.757 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 114.686 RON | 142.258 RON | 202.927 RON | 222.327 RON | 81.583 RON | 70.988 RON | 56.767 RON | 64.302 RON | 18.764 RON | 59.247 RON | 76.886 RON | 96.822 RON | 68.289 RON | 9.437 RON | 148 RON | 781 RON | 675 RON |
|---|
| Datorii totale | 50.335 RON | 3.552 RON | 20.303 RON | 48.148 RON | 0 RON | 1.863 RON | 1.514 RON | 4.521 RON | 965 RON | 508 RON | 402 RON | 244 RON | 49.410 RON | 2.075 RON | 5.082 RON | 5.147 RON | 5.082 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 3 | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
|---|