Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 7 apr. 2021 și 7 apr. 2021.
Achizitionare 4 senzori alarma biserica
Achizitie sistem de supraveghere obiectiv cu 11 camere
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39537639
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
315.376 RON
Profit net
115.722 RON
Capitaluri proprii
115.962 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 395.623 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 18.980 RON | 177.161 RON | 278.761 RON | 296.298 RON | 289.817 RON | 299.479 RON | 304.085 RON | 315.376 RON |
| Profit net | 6.047 RON | 88.528 RON | 77.061 RON | 80.743 RON | 62.875 RON | 140.658 RON | 122.098 RON | 115.722 RON |
| Total active | 12.130 RON | 105.980 RON | 155.454 RON | 207.150 RON | 90.906 RON | 163.531 RON | 157.287 RON | 224.415 RON |
| Active circulante | 12.130 RON | 105.980 RON | 155.454 RON | 207.150 RON | 90.906 RON | 163.531 RON | 157.287 RON | 224.415 RON |
| Capitaluri proprii |
Comparație cu 74 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 6.247 RON |
| 94.815 RON |
| 144.508 RON |
| 197.883 RON |
| 63.115 RON |
| 140.903 RON |
| 122.338 RON |
| 115.962 RON |
| Datorii totale | 5.883 RON | 11.165 RON | 10.946 RON | 9.267 RON | 27.791 RON | 22.628 RON | 34.949 RON | 108.453 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|