Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39591018
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ŞIPOŞ REMUS VASILE
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
343.355 RON
Profit net
595 RON
Capitaluri proprii
28.273 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 309.805 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 16.800 RON | 35.700 RON | 86.977 RON | 59.363 RON | 96.738 RON | 108.586 RON | 249.440 RON | 343.355 RON |
| Profit net | 1.738 RON | 1.698 RON | 8.071 RON | 1.881 RON | 7.027 RON | 6.576 RON | 387 RON | 595 RON |
| Total active | 8.572 RON | 35.458 RON | 61.287 RON | 34.192 RON | 41.496 RON | 50.073 RON | 49.219 RON | 61.298 RON |
| Active imobilizate | 437 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 8.135 RON |
Comparație cu 1098 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 35.458 RON |
| 61.287 RON |
| 34.192 RON |
| 41.496 RON |
| 50.073 RON |
| 49.219 RON |
| 61.298 RON |
| Capitaluri proprii | 2.038 RON | 3.736 RON | 11.807 RON | 13.688 RON | 20.715 RON | 27.291 RON | 27.679 RON | 28.273 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.534 RON | 31.722 RON | 49.480 RON | 20.504 RON | 20.781 RON | 22.782 RON | 21.540 RON | 33.025 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 |
|---|