Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

RM

ROCA MANAGEMENT S.R.L.

Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
39641612
Nr. reg.
J2018010342409
Înființată
19/07/2018
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
6630

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

6,2 mil. RON

2021

Profit net

-137,7 K RON

2021

Angajați

6

2021

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
6630 — Activități de administrare a fondurilor
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)
reprezentant al persoanei juridice(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 19/07/2018

    Înființarea companiei

  2. 2019-02-04

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. GARA HERĂSTRĂU, Nr. 4, Et. 3, Sector 2, CP 20334, CLĂDIREA A, MODULUL 13, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti, Romania
Cod poștal
020334
Data înregistrării
19/07/2018

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/39641612

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei ROCA MANAGEMENT S.R.L. este 39641612.

ROCA MANAGEMENT S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2018010342409, din data de 19/07/2018.

ROCA MANAGEMENT S.R.L. are sediul social la adresa Str. GARA HERĂSTRĂU, Nr. 4, Et. 3, Sector 2, CP 20334, CLĂDIREA A, MODULUL 13, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti, România.

Activitatea principală este CAEN 6630 — Activități de administrare a fondurilor.

Nu, ROCA MANAGEMENT S.R.L. nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, ROCA MANAGEMENT S.R.L. este activă.

În 2021, ROCA MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.180.060 RON, cu 6 angajați.

Companii similare

GOLDMAN SACHS ASSET MANAGEMENT B.V., HAGA - SUCURSALA BUCURESTI
Bucureşti Sectorul 6
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
INNO INVESTMENTS S.A.I. S.A.
Bucureşti Sectorul 1
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ENERGEIA CAPITAL S.A.
Bucureşti Sectorul 2
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TRACIA MONDIAL GIE
Bucureşti Sectorul 1
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ROCA X MANAGEMENT S.R.L.
Bucureşti Sectorul 2
Același județ
Vezi profilul
MAGURA WENGEN S.R.L.
Bucureşti Sectorul 1
Același județ
Vezi profilul
GROUPAMA ASSET MANAGEMENT SA PARIS SUCURSALA BUCUREŞTI ROMÂNIA
Bucureşti Sectorul 1
Același județ
Vezi profilul
RODRI COMPANY S.R.L.
Bucureşti Sectorul 3
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
GOLDMAN SACHS ASSET MANAGEMENT B.V., HAGA - SUCURSALA BUCURESTIBucureşti Sectorul 6BucureştiActivități de administrare a fondurilor
INNO INVESTMENTS S.A.I. S.A.Bucureşti Sectorul 1BucureştiActivități de administrare a fondurilor
ENERGEIA CAPITAL S.A.Bucureşti Sectorul 2BucureştiActivități de administrare a fondurilor
TRACIA MONDIAL GIEBucureşti Sectorul 1BucureştiActivități de administrare a fondurilor
ROCA X MANAGEMENT S.R.L.Bucureşti Sectorul 2BucureştiActivități de administrare a fondurilor
MAGURA WENGEN S.R.L.Bucureşti Sectorul 1BucureştiActivități de administrare a fondurilor
GROUPAMA ASSET MANAGEMENT SA PARIS SUCURSALA BUCUREŞTI ROMÂNIABucureşti Sectorul 1BucureştiActivități de administrare a fondurilor
RODRI COMPANY S.R.L.Bucureşti Sectorul 3BucureştiActivități de administrare a fondurilor

Contact

Str. GARA HERĂSTRĂU, Nr. 4, Et. 3, Sector 2, CP 20334, CLĂDIREA A, MODULUL 13 · Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti

Situație financiară

Anul 2021

Cifră de afaceri
6.180.060 RON+276%
Profit net
-137.747 RON+94%
Angajați
6
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
4 feb. 2019

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Bucureşti
  • Firme din Sectorul 2
  • Firme cu același domeniu: Activități de administrare a fondurilor
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).

  • AGISTA MANAGEMENT S.R.L.Bucureşti

    Prin: RUBELI IRINA

  • AGRO I.F.N. S.A.Bucureşti

    Prin: VIZENTAL RUDOLF PAUL

  • FAGURA FINANCE S.R.L.Bucureşti

    Prin: RUBELI IRINA

  • IMPETUM INVESTMENTS S.A.Bucureşti

    Prin: RUBELI IRINA

  • IMPETUM PROPERTY MANAGEMENT S.R.L.Bucureşti · radiată

    Prin: RUBELI IRINA

  • KPMG AUDIT SRLBucureşti

    Prin: RUBELI IRINA

  • KPMG ROMANIA SRLBucureşti

    Prin: RUBELI IRINA

  • ROCA ENERGY INVESTMENTS S.R.L.Bucureşti

    Prin: VIZENTAL RUDOLF PAUL

  • ROCA X MANAGEMENT S.R.L.Bucureşti

    Prin: RUBELI IRINA

  • S.A.I. MUNTENIA INVEST SABucureşti

    Prin: RUBELI IRINA

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Pierdere netă în 2021
  • Capitaluri proprii negative în 2021 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 305% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.2) — activele circulante nu acoperă datoriile
  • Ultima situație financiară depusă este pentru 2021

Cifră de afaceri

6.180.060 RON

276,1%

Profit net

-137.747 RON

93,5%

Capitaluri proprii

-2.590.595 RON

-3,8%

Număr mediu salariați

6

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 7.793.559 RON

29din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateCritică2/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2021

Lichiditate curentă
0,2

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,2

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
304,9 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-2,2 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-10,5 %
Cifră de afaceri / salariat
1.030.010 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201920202021
Cifră de afaceri1.491.284 RON1.643.005 RON6.180.060 RON
Profit net-366.523 RON-2.129.176 RON-137.747 RON

Comparație cu 1157 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 66), pentru anul 2021.

  • Cifră de afaceri6.180.060 RON
    P25 38.350 RONMediană 115.179 RONP75 276.220 RON

    Peste 99% dintre firmele comparabile

  • Profit net-137.747 RON
    P25 7.502 RONMediană 51.537 RONP75 137.765 RON

    Peste 1% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați6
    P25 1Mediană 1P75 2

    Peste 89% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat1.030.010 RON
    P25 73.650 RONMediană 137.051 RONP75 238.771 RON

    Peste 97% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

Total active
1.143.228 RON
513.383 RON
1.307.548 RON
Active imobilizate25.619 RON201.111 RON508.931 RON
Active circulante1.117.609 RON312.272 RON798.617 RON
Capitaluri proprii-369.520 RON-2.496.848 RON-2.590.595 RON
Datorii totale1.520.800 RON3.027.399 RON3.986.367 RON
Număr mediu salariați566

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă