Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 8 nov. 2018 și 10 iun. 2025.
Prestări servicii artistice
Prestări servicii artistice
Prestări servicii artistice
Spectacol folcloric - ansamblul etnografic ,,Plăieșii și Nicolae Gribincea"
Servicii artistice în cadrul sarbatorii Culesul Viilor/Festivalul National Lautaru
Prestări servicii artistice
Prestări servicii artistice
Prestări servicii artistice - comuna Moara, județ Suceava.
Prestări servicii artistice
Achiziție servicii artistice
Reprezentatie artistica festival flori de pe dorna
Prestări servicii artistice
servici artistice
SERVICII MUZICALE SI DE DIVERTISMENT
Servicii muzicale si de divertisment
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39644694
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NISTORICĂ IURIE
Prin: NISTORICĂ IURIE
Prin: NISTORICĂ IURIE
Prin: NISTORICĂ IURIE
Prin: NISTORICĂ IURIE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
171.083 RON
Profit net
9.250 RON
Capitaluri proprii
43.352 RON
Număr mediu salariați
—
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 195.378 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 294.481 RON | 273.455 RON | 113.164 RON | 195.259 RON | 250.749 RON | 281.581 RON | 222.443 RON | 171.083 RON |
| Profit net | 283.464 RON | -228.720 RON | -30.494 RON | 39.203 RON | -15.202 RON | 12.388 RON | 11.307 RON | 9.250 RON |
| Total active | 288.466 RON | 54.344 RON | 24.199 RON | 63.202 RON | 47.919 RON | 60.607 RON | 77.104 RON | 43.627 RON |
| Active imobilizate | 490 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante |
Comparație cu 95 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 90), pentru anul 2025.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 287.976 RON |
| 54.344 RON |
| 24.199 RON |
| 63.202 RON |
| 47.919 RON |
| 60.607 RON |
| 77.104 RON |
| 43.627 RON |
| Capitaluri proprii | 283.664 RON | 54.944 RON | 24.449 RON | 63.652 RON | 48.450 RON | 60.838 RON | 34.103 RON | 43.352 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.402 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 119 RON | 419 RON | 18.027 RON | 275 RON |
|---|