Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39720040
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
16.800 RON
Profit net
10.133 RON
Capitaluri proprii
10.373 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 24.661 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 25.650 RON | 40.970 RON | 91.254 RON | 78.108 RON | 40.459 RON | 46.635 RON | 14.399 RON | 16.800 RON |
| Profit net | 14.043 RON | -14.186 RON | 37.157 RON | 22.666 RON | -95 RON | -1.160 RON | 18.823 RON | 10.133 RON |
| Total active | 29.886 RON | 11.422 RON | 42.483 RON | 23.456 RON | 24.361 RON | 22.040 RON | 24.684 RON | 15.487 RON |
| Active imobilizate | 189 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante |
Comparație cu 787 firme din județul Giurgiu care au același domeniu de activitate (CAEN 49), pentru anul 2025.
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 29.697 RON |
| 11.422 RON |
| 42.483 RON |
| 23.456 RON |
| 24.361 RON |
| 22.040 RON |
| 24.684 RON |
| 15.487 RON |
| Capitaluri proprii | 14.243 RON | 57 RON | 37.213 RON | 22.760 RON | 165 RON | -996 RON | 17.828 RON | 10.373 RON |
|---|
| Datorii totale | 15.643 RON | 11.365 RON | 5.270 RON | 1.172 RON | 24.216 RON | 23.036 RON | 6.856 RON | 5.114 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | — | — |
|---|