Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 28 nov. 2022 și 14 mai 2026.
servicii de paza si monitorizare
Echipament tactic conform ADV1332009
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39730396
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: LIDICHIU MIHAI-GEORGE
Prin: LIDICHIU MIHAI-GEORGE
Prin: LIDICHIU MIHAI-GEORGE
Prin: LIDICHIU MIHAI-GEORGE
Prin: LIDICHIU MIHAI-GEORGE
Prin: LIDICHIU MIHAI-GEORGE
Prin: LIDICHIU MIHAI-GEORGE
Prin: LIDICHIU MIHAI-GEORGE
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
495.627 RON
Profit net
270.295 RON
Capitaluri proprii
270.535 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 643.763 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 120.645 RON | 204.000 RON | 468.327 RON | 598.286 RON | 407.132 RON | 495.627 RON |
| Profit net | -1.739 RON | -28.714 RON | -5.040 RON | -8.826 RON | 154.025 RON | 41.568 RON | 138.670 RON | 270.295 RON |
| Total active | 1.633 RON | 2.345 RON | 678.977 RON | 713.684 RON | 882.560 RON | 589.828 RON | 329.304 RON | 438.401 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 160 RON |
| Active circulante |
Comparație cu 56 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.633 RON |
| 2.345 RON |
| 678.977 RON |
| 713.684 RON |
| 882.560 RON |
| 589.828 RON |
| 329.304 RON |
| 438.241 RON |
| Capitaluri proprii | -1.539 RON | -30.253 RON | -35.293 RON | -44.119 RON | 109.906 RON | 41.808 RON | 138.910 RON | 270.535 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.172 RON | 32.598 RON | 714.270 RON | 757.803 RON | 772.654 RON | 548.020 RON | 190.394 RON | 167.866 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 5 | 7 | 8 | 11 | 3 | 2 |
|---|